Cyprus

Kolan Hastanesi'nde yaptırdığı PCR testinin sonucu karıştı, karantinaya alındı

Kolan Hastanesi'nde yaptırdığı PCR testinin sonucu karıştı, karantinaya alındı

Zehra Keleşzade Salcan isimli bir vatandaş, Kolan Hastanesi’nde yaptırdığı PCR testinin sonucunun karıştığını savunarak, hastaneden şikayetçi olduğunu belirtti.

Kolan Hastanesi'nde yaptırdığı PCR testinin sonucu karıştı, karantinaya alındı

Zehra Keleşzade Salcan isimli bir vatandaş sosyal medya hesabı üzerinden bir açıklama yaptı. Salcan, 26 Temmuz tarihinde Kolan Hastanesi’nde PCR testi yaptırdığını, test sonucunun karıştığını savundu.

Test karışıklığından ötürü Özok Yurdu’nda karantinaya alındığını belirten Salcan, “Bir karışıklık olduğunu kendimi iyi hissettiğimi ve aynı gün Antijen testi yaptırdığımı ve sonucunun negatif olduğunu söyledim” ifadelerini kullandı.

Salcan, 27 Temmuz tarihinde kendisine doğrulama testi yapıldığını ve testinin negatif çıktığını da aktararak, “İki PCR testi sonucunda taburcu olacağımı söylendi. Bir gün daha Özok Yurdu'nda kalmak zorunda kaldım” dedi.

28 Temmuz tarihinde yapılan test sonucunun da negatif çıktığını ve taburcu olduğunu dile getiren Salcan, konuyla ilgili olarak Kolan Hastanesi’ne yeniden gittiğini ve bu karışıklığın izahını istediğini belirtti.

Hastanenin kendisine bir izah yapamaması sonucunda yasal yollara başvurarak, şikayetçi olduğunun altını çizen Salcan, kronik rahatsızlıklarından ötürü karantinada sıkıntılı günler yaşadığını da dile getirdi.

Football news:

The police could not find fans who racially insulted ex - Southampton player Yankevits
I am not a victim of racism. I'm black and proud. Menyan responded to the insults of Juventus fans
Phil Jones will be in the Manchester United squad for the game against West Ham. He has not played since January 2020
Falcao scored the winning goal in the 96th minute for Athletic, coming on as a substitute in the 76th. He has 2 goals in 2 games for Rayo Vallecano
Coach Wycombe about 1:6 with City: A special 22 minutes! An incredible event for our fans
Strakosha could not hold back tears when he saw the Lazio fans' banner. He was supported after an autogall with Galatasaray
Coach Spezia Motta on Juventus: They are going through a difficult moment, but we must show the maximum, play our football