Cyprus

Yenal Senin: "Cemal Özyiğit'in Özersay için sarf ettiği sözler kabul edilemez"

Kıbrıs Postası - SOSYAL MEDYA

Halkın Partisi (HP) Genel Başkan Vekili Yenal Senin, TDP Genel Başkanı Cemal Özyiğit’in, "Kudret Hoca'yı bir şey olmamış gibi ‘hoş geldin’ deyip bağrımıza basamayız” sözlerini eleştirerek, “Cemal Özyiğit'ın Kudret Özersay için söyledikleri tarafımızca kabul edilemez” dedi.

"KENDİLERİNİ HANGİ POZİSYONDA EV SAHİBİ OLARAK GÖRÜYORLAR?"

“Yaşanılan süreçte ağzını açmayıp, sineye çekenler bugün hangi sebeple Sayın Özersay'ı kabul edemeyiz diyebilir?” diye soran Senin, “Önce bunu topluma açıklasınlar. Ayrıca kendilerini hangi pozisyonda ev sahibi görüp, ‘bize hoşgeldin’ deme düşüncesi içindedirler cidden merak içindeyim” sözleriyle tepki gösterdi.

HP’nin duruşunun net olduğunu kaydeden Senin, “Kişi- parti ayırt etmeksizin ortada bir yanlış gördüğümüzde buna karşı bir duruş sergiledik ve bundan sonrada sergileyeceğiz. Sözde bunu söyleyenlerin, fiiliyatta hiçbirşey yapmadıktan sonraki konuşmaları sadece talihsiz bir açıklamadır” ifadelerini kullandı.

Yenal Senin'in paylaşımı şöyle:

"Sayın Cemal Özyiğit'ın Kudret Özersay için söyledikleri tarafımızca kabul edilemez. Yaşanılan süreçte ağzını açmayıp, sineye çekenler bugün hangi sebeple Sn. Özersay'ı kabul edemeyiz diyebilir? Önce topluma bunu açıklasınlar. Ayrıca kendilerini hangi pozisyonda ev sahibi görüp, bize hoşgeldin deme düşüncesi içindedirler cidden merak içindeyim.

Bizlerin duruşu nettir. Kişi- parti ayırt etmeksizin ortada bir yanlış gördüğümüzde buna karşı bir duruş sergiledik ve bundan sonrada sergileyeceğiz. Sözde bunu söyleyenlerin, fiiliyatta hiçbirşey yapmadıktan sonraki konuşmaları sadece talihsiz bir açıklamadır."

En güncel gelişmelerden hemen haberdar olmak için Telegram kanalımıza katılın!

Football news:

Real Madrid coach Bettoni about 4-1 with Alaves: A well-deserved win. Zidane is very happy with the game
Benzema is about 4:1 with alavesa: a Good game is important for confidence. After a tough week, Real Madrid are on the right track
Cheltenham scored against Man City after an out - in the best tradition of Rory Delap. Throw the ball to 30 meters helped the towel
Benzema has scored 15+ goals in 10 of his 12 seasons at Real Madrid
Ibrahimovic-Zapate: I've scored more goals than you've played in your career
Pep Guardiola: Foden should be a Photon, not de Bruyne. There is only one de Bruyne
Bruno on Liverpool's form: Big clubs and players can prove themselves at any time