Czech Republic

Biden lhal! VIDEO, které už nejde zastavit. Bomba pár dní před volbami

Kandidát na amerického prezidenta Joe Biden byl svým oponentem Donaldem Trumpem usvědčen ze lži. Během druhé prezidentské debaty Biden nesouhlasil s tím, že by kdy řekl něco o ukončení frakování. „Řekl jsi to na nahrávku,“ odpověděl mu Trump. „Ukaž tu nahrávku, dej ji na svý webový stránky ,“ vyzval Biden Trumpa. Tak se i stalo. „Chtěl bych ujistit, že nebudeme používat žádnou další naftu nebo plyn,“ zaznělo od Bidena ve videu a to nebylo vše.

Biden lhal! VIDEO, které už nejde zastavit. Bomba pár dní před volbami
Foto: repro Youtube
Popisek: Joe Biden - kandidát na prezidenta USA za Demokraty
reklama

Možný americký prezident za demokraty Joe Biden byl usvědčen ze lži. Během druhé debaty mezi kandidáty na prezidenta, tedy mezi ním a Donaldem Trumpem, tvrdil svému soupeři, že nikdy netvrdil nic o ukončení frakování, tedy o výrobě fosilních paliv. „Řekl jsi to na nahrávku,“ zareagoval Trump. Tím však Bidena rozčílil. „Ukaž tu nahrávku, dej ji na svý webový stránky,“ vyzval Biden Trumpa. „Zveřejním ji,“ odpověděl Trump rázně.

Poté ve videu, které Donald Trump zveřejnil, následovaly důkazy, které ukázaly, že Joe Biden lhal. „Bude jakékoliv místo pro fosilní paliva včetně uhlí a frakování v administrativě Bidena?“ dostal Biden dotaz od moderátorky během jednoho z rozhovorů na CNN. „Ne. Vyřešili bychom to, ujistili bychom se, že je to odstraněno,“ odpověděl Biden.

To však nebylo všechno. Následovala další ukázka z kampaně, kde Biden dostal na setkání s voliči dotaz, zda by ukončil frakování a infrastrukturu plynovodů. „Ano, přesně tak,“ souhlasil kandidát demokratů. „Žádné nové frakování,“ zněl další výrok Bidena ve videu, které Trump nechal zhotovit. „Musíme od toho odejít. Podívej se, musíme zakázat frakování v celé Americe, právě teď, že ano?“  zeptal se na Biden na setkání s voliči. „Ano, to bych strašně chtěl,“ odpověděl muž Bidenovi, ten poté jen dodal, že by to taky chtěl. „Chtěl bych ujistit, že nebudeme používat žádnou další naftu nebo plyn.“ Sestříhanou kompilaci zakončil Trump videem, kdy je Biden u moře a dívku, která stála blízko u něj, chytil za ruku a garantoval jí, že ukončí fosilní paliva.

Joe Biden již dal několikrát najevo, že pokud vyhraje, tak se vrátí k Pařížské dohodě, tedy dohodě o údajné ochraně klimatu, od které Donald Trump odstoupil. Volby v USA budou již za pár dnů. Vypuknout mají 3. listopadu.

Již nyní je však téměř jasno, že výsledky budeme vědět až o mnoho dní později. Problémem je předčasné hlasování, ke kterému přistoupila celá polovina voličů. Donald Trump pohrozil, že výsledky hlasování může napadnout, jelikož během tohoto hlasování se dle něj může stát mnoho podvodů. Je tedy možné s troškou nadsázky říct, že o dalším prezidentovi nakonec rozhodnou soudy a hordy právníků.

Psali jsme:

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama autor: tle

Football news:

Koeman on the words of the acting President of Barca about the sale of Messi: only Leo himself can make a decision about his future
Ney warmly recalls Maradona: at the age of 14, he brought the legend to an exhibition match, Diego himself offered to take a photo
Klopp responded to Neville's criticism about the words about 5 substitutions and the calendar: I'm not like him. I'm talking about all the players
The hardest task: help choose the best attacking midfielder in history
Mourinho, Lampard, Solskjaer and Moyes claim the title of best coach of November in the Premier League
Brunu, Grealish, Chilwell, Heibjerg - among the contenders for the November best player award in the Premier League
Klopp-best coach of 2020, flick-2nd, Guardiola-3rd (ESPN)