Czech Republic

Bydlení v Praze: Našimi tipy jsou Smíchov, Karlín a Libeň

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. Metro neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na Metro.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Komerční sdělení Uvažujete o tom, že byste se odstěhovali do hlavního města? Aby ne, vždyť právě tady je k dispozici spousta pracovních příležitostí a samozřejmě takřka bezbřehé kulturní vyžití. V každém případě se vyplatí popřemýšlet hlavně o konkrétní části daného města, kam byste se mohli přestěhovat.

Alternativ je poměrně hodně. my se zaměříme hned na tři zajímavé čtvrti, a to Smíchov, Karlín a Libeň. Podíváme se na jejich přednosti a také na to, jaké nemovitosti k bydlení se vyplatí zvolit.

Smíchov jako atraktivní rezidenční čtvrť

Výbornou volbou pro život v Praze je bezesporu Smíchov. Z hlediska počtu obyvatel se jedná fakticky o největší část hlavního města. Leží na levém břehu řeky Vltavy a od historického centra metropole je Smíchov oddělen známou hladovou zdí. Tato lokalita se vyznačuje všudypřítomnou zelení, nicméně od srdce Prahy to sem určitě není daleko. Samotný prodej bytů na Smíchově se vyznačuje poměrně pestrým portfoliem. Moc hezké jsou kupříkladu zrekonstruované secesní domy. Výhled do okolních parků, jako jsou Dívčí hrady nebo Santoška, jsou opravdu kouzelné. Byty mohou být také vynikajícím prostředkem pro investování. Volit je možné dispozičně různé variace od 1+1 až po penthouse, který má rozlohu přesahující 200 m2.

Karlín a Libeň jako atraktivní místo pro život

Velmi atraktivními součástmi hlavního města jsou bezesporu také Karlín a Libeň. Obě čtvrti jsou typické velmi dynamickým vývojem. Karlín se především v posledních letech proměnil na luxusní místo typické nejrůznějšími moderními objekty. Ty ale dokonale korespondují s původní zástavbou. Historie se tady zkrátka vkusně snoubí s moderní současností. Libeň na vás dýchne tradiční atmosférou, která byla známá už za dob Bohumila Hrabala, který je s Libní nedílně spjatý. Exkluzivní byty jsou tady obklopené přírodou. Byty na prodej v Praze 8 jsou k dispozici v mnoha variantách. Stačí se jen podívat do nabídky společnosti Homeland.

Football news:

Roy Keane: Tottenham's Players are not good enough to take the title
Maradona's Doctor: There was no medical error. I did everything I could
Milan will discuss the future of Braim Diaz with Real Madrid in the coming months
Goodbye, Dad Buba Diop. Thanks to you, I lived the most memorable tournament of my childhood
Nuno about 2:1 with Arsenal: We played amazing, very proud. Jimenez recovered
Arsenal scored 13 points in 10 opening matches - the worst result in 39 years
West Brom can be bought by us investors. The Chinese owner of the club wants 150 million pounds