Czech Republic

FC Turín přišel v italské lize o výhru v závěru. Na hřišti Sassuola jen remizoval

Fotbalisté Sassuola uhráli v 5. kole italské ligy s dosud posledním FC Turín po gólové smršti v poslední dvacetiminutovce remízu 3:3 a před víkendovým programem zůstali v tabulce druzí. Sassuolo zaváhalo po sérii tří vítězných zápasů a za AC Milán zaostává o bod. Turín bodoval ve čtvrtém utkání sezony poprvé.

Sassuolo prohrávalo od 33. minuty a teprve v 71. minutě vyrovnal Djuičič. Hosté ale krátce na to dalšími dvěma góly v rozmezí dvou minut odskočili do vedení 3:1, nadějný náskok ale v závěrečné desetiminutovce neudrželi.

O snížení se v dresu domácích postaral v 84. minutě Chiriches, o minutu později znovu vyrovnal Caputo.