Czech Republic
This article was added by the user . TheWorldNews is not responsible for the content of the platform.

Fruhvirtová je podruhé v kariéře v semifinále, Nosková dostala kanára a končí

Fruhvirtová pøijela do Èíny po sérii devíti porážek, na kterou dává na turnaji zapomenout. Osmou nasazenou Bronzettiovou porazila za hodinu a ètvrt v témìø jednoznaèném zápase, v nìmž mírnì zaváhala až po devíti získanıch gamech za sebou a dovolila soupeøce v druhém setu snížit z 3:0 na 3:2.

„Zápas byl ale mnohem t잚í, než napovídá skóre. Musela jsem bojovat o každı game, zvl᚝ ve druhém setu. Jsem ráda, že jsem dokázala hrát svùj tenis, zvl᚝ v rozhodujících okamžicích,“ øekla Fruhvirtová v rozhovoru na kurtu.

Semifinále na elitním okruhu si dosud pražská rodaèka zahrála jen loni v záøí v Èennaí, kde senzaènì došla k titulu. Indickı turnaj se letos po návratu tenistek do Èíny nekonal a Fruhvirtová po ztrátì bodù vypadla z elitní stovky žebøíèku, v nìmž jí nyní patøí 117. pozice.

Turnaj žen v èínském Ning-po

tvrdı povrch, dotace 259 303 dolarù

Nosková vypadla v Tokiu v druhém kole

Linda Nosková podlehla pøedloòské finalistce Roland Garros a dvojnásobné finalistce tokijského turnaje za dvì a ètvrt hodiny. Dvaatøicetileté Pavljuèenkovové sice odvrátila 15 brejkbolù, ale podání pìtkrát i kvùli dvanácti dvojchybám ztratila. Sama využila pouze jednu z šesti pøíležitostí k zisku soupeøèina servisu.

Turnaj žen v Tokiu

tvrdı povrch, dotace 780 637 dolarù

Turnaj mužù v Astanì

tvrdı povrch, dotace 1 017 850 dolarù