Czech Republic

Groenewegena hlídala policie, po incidentu s Jakobsenem mu vyhrožovali smrtí

„Byly to tak konkrétní a vážné vıhrùžky, že jsme pár dnù po tom pádu zavolali policii,“ øekl Groenewegen nizozemskému èasopisu Helden.

Na srpnovém závodì Kolem Polska natlaèil do bariéry v hromadném spurtu Jacobsena, jenž byl s vážnımi zranìními hlavy v ohrožení života.

Sám Groenewegen vyvázl z karambolu se zlomenou klíèní kostí, v listopadu pak dostal od Mezinárodní cyklistické unie devítimìsíèní trest zákazu startù.

„Dny a tıdny hlídala policie naše dveøe. Nemohli jsme jen tak opustit dùm. Dostávali jsme poštou rukou psané dopisy, v nichž byla dokonce oprátka, na kterou jsme mìli povìsit naše dítì,“ popisoval Groenewegen, jenž se za zpùsobenou nehodu omluvil.

Jakobsen se podrobil nìkolika rekonstrukèním operacím oblièeje, a i když se v závìru minulého roku vrátil na kolo, èeká ho ještì dlouhá léèba. Groenewegen nesmí závodit do kvìtna.

Football news:

Cavani has returned to training and is likely to play against Crystal Palace
Fabio Capello, Juventus played Rugby against the Port. Only Ronaldo and Chiesa can make a difference in this squad
Neymar: I posted how I was recovering from my injury, and I didn't get any messages saying, Wow, what a professional. No
Ole Gunnar Solscher: The work of the judges is very difficult and without additional pressure. We have to make their decisions
Joan Laporta: I'm sure Messi won't stay at Barca if I don't win the election. He gives the club 30% of revenue
Trent had idolized Gerrard since he was a kid, and he was in a fairy tale: he got Steven's care and the captain's armband. The story of a great relationship
Hazard's recovery from the injury is delayed. He probably won't play against Atletico on March 7