logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo
star Bookmark: Tag Tag Tag Tag Tag
Czech Republic

„Línej jak veš! Bordel.“ Primátor Prahy šlápl do... Vytočil lídryni ODS Udženiju

Pirátský primátor hlavního města Zdeněk Hřib udeřil na 1. místopředsedkyni ODS Alexandru Udženiju. A ta mu to přes server ParlamentníListy.cz obratem vrátila.

„Línej jak veš! Bordel.“ Primátor Prahy šlápl do... Vytočil lídryni ODS Udženiju
Foto: Hans Štembera
Popisek: Alexandra Udženija

Pražský primátor Zdeněk Hřib (Piráti) na víkendovém sjezdu strany v Ostravě konstatoval, že si v žádném případě nedokáže představit magistrátní spolupráci s ANO nebo s ODS.

Naproti tomu s TOP 09 se prý Hřibovi spolupracuje dobře. I když si stejně spolupráci nechválí TOP 09, která nejednou vyvolala koaliční jednání, a paní doktorku Marvanovou údajně primátor šikanuje.

Neumím si představit koalici s ANO nebo ODS. Kdybyste na zastupitelstvu viděli Alexandru Udženiju (ODS) v praxi, pochopili byste,“ řekl pražský primátor Hřib na pirátském fóru. Jeho slova připomněl Deník N.

Anketa

Má Milion chvilek zveřejnit, jaký plat od něj pobírá Mikuláš Minář?

hlasovalo: 3541 lidí

Alexandra Udženija mu přes server ParlamentníListy.cz odpověděla jasně a stručně.

„Chápu, že si Hřib nedovede představit spolupráci s ODS a se mnou, protože bych po něm chtěla výkon a práci, čehož on není schopen, protože je línej jak veš. Jeho vizitkou je pozemek, kde je takový bordel, že si na to sousedé dlouhodobě stěžují,“ pravila dáma.

A sluší se připomenout, že to není zdaleka poprvé, co se Udženija s Piráty pustila do slovní bitky.  Vyčítá jim také, že chtějí zdanit v podstatě všechno, co se hýbe.

Pirátská strana se ráda vydává za středovou, liberální stranu, ale jejich reálná politika ukazuje, že je to progresivní levice jak z učebnice. Co se hýbe zdanit, a pokud se to stále hýbe, zdanit ještě víc. Zakázat, přikázat, šmírovat, omezit. To je reálná politika Pirátů,“ poznamenala politička rozhovoru pro server ParlamentníListy.cz v září 2019.

V červnu 2019 vyzvala Piráty, aby konečně začali vysvětlovat své mnohdy nestandardní kroky. V červenci chtěla vědět, zda Piráti skutečně chtějí učinit z Prahy místo zcela nevhodné k životu.

Dopad blokování výstavby nových bytů předchozí i současnou magistrátní koalicí se už rozlévá i za hranice Prahy. Ceny i nájmy rapidně rostou. A co hůř, ještě víc to zatěžuje dopravní infrastrukturu. Když k tomu přičtu současné nekoordinované uzavírky napříč Prahou, tak máme dopravní kolaps. Kolegové z Prahy 6 to primátorovi rádi potvrdí. Jestli si Piráti, Čižinský a spol. dali za cíl udělat z Prahy nepříjemné místo k životu a vyhnat všechny ven, mají k tomu dobře nakročeno,“ nebrala si servítky 1. místopředsedkyně ODS.

Sečteno a podtrženo, stávající vedení Prahy představuje prý noční můru

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

autor: mp
reklama

Další články z rubriky

Šok: Kníže a Kobza z SPD v ČT. Americké ambasádě praskne televizor

Současné protivládní protesty přivedly do studia ČT dva poslance, za TOP 09 Karla Schwarzenberga a J…

Themes
ICO