Czech Republic

NBA jedná o azylu ve sportovním komplexu společnosti Disney

NBA našla nové místo, kde by mohla dohrát sezonu. Láká ji Walt Disney World v...

Mluvèí NBA Mike Bass uvedl, že v komplexu by všechny kluby soutìže nejen hrály, ale i trénovaly a byly ubytované. Rozhovory jsou však podle nìj stále pouze informativní.

ESPN Wide World of Sports Complex je rozlehlı areál na ploše 255 akrù, v nìmž je množství sportovních hal a høiš. O dohrání sezony v komplexu uvažuje také fotbalová MLS, což by ale vzhledem k jeho velikosti nebyl problém. V celém areálu je témìø 24 tisíc hotelovıch pokojù.

Basketbalisté NBA, kde v barvách Chicaga pùsobí èeskı reprezentant Tomáš Satoranskı, smìjí od 8. kvìtna trénovat v malıch skupinkách v tréninkovıch centrech. Této možnosti zatím využila zhruba polovina klubù.

Restartu soutìže nahrává i aktuální rozhodnutí americké vlády udìlit vıjimku profesionálním sportovcùm a umožnit jim navzdory platnım omezením návrat do USA. Vedle evropskıch basketbalistù se tak otevírají hranice Spojenıch státù napøíklad pro hokejisty pùsobící v NHL, golfisty èi tenisty.

Football news:

Mourinho on the NPL restart: the Players in Germany are already giving the world what they love, but we are not. We want to play
Lillian Thuram: my Classmates made me believe that being white is better. These were 9-year-old children
Manchester United are ready to raise the salary of England U20 midfielder Gomez to 1.5 million pounds. They are Interested in Barcelona and Chelsea
Tula Arsenal confirmed the hire Lisova and Lomovichi to the end of the season
Lautaro's compensation will only be valid from July 1 to 15. Barcelona must pay 111 million euros in one tranche
Florentin pogba signed a 3-year contract with Sochaux
Troy Deeney: People wrote about my son: I Hope he gets the coronavirus. This is the hardest part