Czech Republic

Německá media: Zasloužená porážka Leverkusenu, ale kontroverzní vyloučení

Bellarabi dostal od rozhodèího Williama Colluma èervenou kartu už ve 22. minutì poté, co podrazil unikajícího Lukáše Provoda. Slavia v poèetní vıhodì nejprve nevyužila pokutovı kop, ale deset minut pøed koncem po rohovém kopu rozhodl o vítìzství èeského mistra Peter Olayinka.

„Byl to hoøkı veèer pro Leverkusen. Vìtšinu zápasu bojoval v oslabení a nakonec zaslouženì prohrál,“ napsal list Geissener Allgemeine. „Knockout po smìšném vylouèení. Nešastná a zbyteèná prohra se Slavií je komplikací v boji o postup,“ pøidal deník Bild.

„Bellarabi se snažil zastavit Provoda, uklouzl a trefil hráèe Slavie. Jasná žlutá karta, mysleli si všichni. Ale rozhodèí Collum ke zdìšení Leverkusenu vytáhl èervenou kartu,“ uvedl Bild. „Bellarabi nemohl vìøit svım oèím, když vidìl barvu karty, kterou rozhodèí Collum držel v ruce,“ dodal Rheinische Post.

„Opakované zábìry jasnì ukázaly, že to bylo pøísné rozhodnutí. A protože ve skupinové fázi Evropské ligy nejsou videorozhodèí, verdikt nikdo nezmìnil. Leverkusen hrál dlouho v oslabení a nakonec Slavii podlehl,“ pøidal na svıch internetovıch stránkách Rheinische Post.

„Po galapøedstavení proti Nice (vıhra 6:2) se zdecimovanı Leverkusen zase vrátil na zem,“ uvedl server n-tv.de. „Bayeru chybìlo šest hráèù kvùli zranìní a od 22. minuty musel navíc hrát v oslabení po pochybné èervené kartì pro Bellarabiho,“ pøidal portál.

„Leverkusen hrál témìø 70 minut v oslabení po velmi kontroverzní èervené kartì pro Bellarabiho. Zkušenı skotskı rozhodèí Collum dal Bellarabimu èervenou kartu i pøesto, že záložník pøed tím uklouzl a soupeøe nezasáhl nijak tvrdì,“ napsal web sport1.de.

Football news:

Goodbye, Dad Buba Diop. Thanks to you, I lived the most memorable tournament of my childhood
Nuno about 2:1 with Arsenal: We played amazing, very proud. Jimenez recovered
Arsenal scored 13 points in 10 opening matches - the worst result in 39 years
West Brom can be bought by us investors. The Chinese owner of the club wants 150 million pounds
Lampard on Mourinho's words about ponies: You have Kane, Son, bale and alli. We are all fighting to win the Premier League
Mourinho on winning the Premier League: Tottenham are not in the race, because we are not a horse, but a pony
Laurent Blanc: I will return to football, but in children's. Now coaches are being asked to increase the cost of players, I don't like it