Czech Republic

Okamura (SPD): Hamáček pokračuje ve zneužívání ministerstva vnitra pro osobní účely

Komentář na facebookovém profilu ke zprávě o projevech extremismu za rok 2019 Ministerstva vnitra

Okamura (SPD): Hamáček pokračuje ve zneužívání ministerstva vnitra pro osobní účely
Foto: repro Youtube, BR
Popisek: Tomio Okamura
reklama

Ministr vnitra a předseda ČSSD Jan Hamáček pokračuje ve zneužívání ministerstva vnitra pro osobní účely a označil hnutí SPD ve zprávě ministerstva vnitra za “hlavního šiřitele nenávisti” kvůli našim nesouhlasným postojům ohledně nelegální migrace, islamizace a politiky EU. Tato nesmyslná zpráva je pouze pokračováním zneužívání ministerstva vnitra ministrem Janem Hamáčkem z ČSSD k politickému boji vůči politickým oponentům, jelikož ČSSD zoufale klesají preference. Po jarním pokusu o stíhání poslankyně SPD Karly Maříkové za pravdivé postoje odsuzující nelegální migraci a islamizaci, tak pokračují pokusy ministerstva vnitra pod vedením sluníčkářské ČSSD o kriminalizaci vlasteneců a lidí, kteří nesouhlasí s politikou Evropské unie, migrací, islamizací a politikou multikulturalismu. Hnuti SPD se ministrem vnitra Hamáčkem z ČSSD nenechá zastrašit a bude nadále prosazovat nas politicky program, kde je bezpečnost a slušný a pracující člověk na 1.miste!

Mimochodem, pane ministře Hamáčku, měl byste konečně přiznat veřejnosti i médiím, že se chystáte utéct z boje, zradit voliče ČSSD a domlouváte si již několik měsíců lukrativní trafiku - post velvyslance ČR v Kanadě, protože už ani vy sám jako předseda ČSSD vaší straně nevěříte, takže ji i voliče chcete hodit přes palubu, a zároveň sám zůstat u zlatého korýtka.

Připomeňme si některé výroky Jana Hamáčka: „Islám už v minulosti prokázal a prokazuje nadále, že má nezastupitelnou a nevyčíslitelnou roli ve vývoji lidské společnosti,“ řekl o islámu. A dále dodal: „Islamofobie je odpudivá a nebezpečná stejně jako rasismus a antisemitismus a měla by být potlačována všemi zákonnými nástroji. Islám je pro lidstvo důležitý.”

Co k tomu dodat? Není divu, když má ČSSD ve svém dlouhodobém (základním) programu podporu imigrace i multietnické a multikulturní společnosti. Sociální demokraté se též ve svém programu zasazují o politické sjednocení Evropy (tedy jinými slovy jeden evropský stát), globální vládnutí a nový světový řád. Prosazují tedy konec svobody a suverenity České republiky. „Příchod imigrantů může posilovat aktivní složku populace, a zmírňovat tak očekávané negativní důsledky populačního vývoje,“ tvrdí ČSSD ve svém zásadním programovém dokumentu.

„Multikulturní integrace je jedním z dlouhodobých a komplexních úkolů, bez jejichž vyřešení nelze realizovat moderní evropskou kulturní politiku a zásady OSN o harmonickém vztahu mezi příslušníky různých kultur. Boj proti xenofobii a za uchování kulturní rozmanitosti považuje ČSSD za významnou podmínku trvalé udržitelnosti kultury, a tím i života vůbec,“ říká sociální demokracie ve svém zásadním programu.

Takže multikulturalismus, nový světový řád, imigrace, islám a nadvláda Evropské unie, toto vše je moderní tvář ČSSD.

Co si o tom myslíte Vy? Napište mi do komentářů. A prosím SDÍLEJTE. Přeji hezký den

Psali jsme:

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama autor: PV

Football news:

Thomas Tuchel: If both legs were intact, you could have seen my 40-meter sprint
PSG saved Tuchel's pet: Choupo-moting got everyone for free, managed not to score from a centimetre, and now pulled Paris to the semi-finals of the Champions League
Gian Piero Gasperini: The worst part is that we were so close. I can only thank the guys
Neymar was the player of the match Atalanta-PSG. He gave an assist
ПС PSG suffered through the entire quarter-final and turned it over in 149 seconds. Lifted the Italian curse and went so far in the Champions League for the first time in 25 years
ПС PSG's pain was transformed into happiness: in three minutes, the suffering stars turned into celebrating kings
The club from Italy won't win the Champions League for the 10th year in a row. This is an anti-record