Czech Republic

Proti Brnu nastoupí basketbalisté Pardubic i s čerstvou posilou

„Za to jsme stoprocentnì rádi. Oba nám pomohou jednak v tom, že budeme mít k dispozici širší rotaci, a také v kvalitì,“ kvituje trenér Pardubic Adam Konvalinka. „Na utkání v Brnì se tìšíme, udìláme vše pro to, abychom ho porazili i poètvrté v sezonì,“ dodává.

I když se Pardubicím zápas v Nymburce nepovedl, pøece jen by se našla jedna vìc, kterou si z nìj mohou odnést.

„Mìli jsme v tom utkání 19 útoènıch doskokù, což je skvìlı poèin. Na druhou stranu potøebujeme zlepšit obranu, protože trošku bojujeme s obrannımi kombinacemi,“ uvìdomuje si Konvalinka.

Vıchodoèeši pomalu dávají dohromady uzdravenı kádr, v Brnì jim ovšem bude scházet jeden ze stìžejních èlenù Prokop Slanina. Utkání bude alespoò spolukomentovat na livestreamu pro Beksu TV, kde bude možné duel sledovat.

Pardubice se zatím ve skupinì A1 stále pohybují na šestém místì, a pokud chtìjí vylepšit svou pozici pro vyøazovací boje, budou muset poøádnì zabrat. Pátı USK Praha má s bilancí 13/10 pøesnì opaèná èísla než právì Vıchodoèeši.

„V Brnì udìláme vše pro to, abychom v nadstavbì urvali první vıhru. Musíme ale dát pozor na nìkolik vıbornıch støelcù, napøíklad Bálinta nebo Farského. Uhlídat musíme také reprezentaèního pivota Puršla,“ upozoròuje hráè Beksy Josef Potoèek.

Football news:

Contrast before the whistle in Prague: Slavia players lined up in front of a kneeling Arsenal
Unai Emery: I am used to matches against my former clubs, so the games with Arsenal are not something new
I drink beer, champagne, red wine. I eat cheese and caviar. Figo about watching football
Figo about Messi and Ronaldo: Truffles with caviar is difficult to compare
Pogba on the substitution at half-time: They tried to provoke me for the 2nd yellow card. The coach decided that it would be better if I left the field before the red
Ole Gunnar Solskjaer: Manchester United are in for a real European battle with Roma. We are good against the Italians
Mikel Arteta: An important victory at a crucial moment, but it will be difficult for Arsenal. Emery is the most successful coach in the history of the Europa League