Testování pomalu končí. Microsoft spustí svou cloudovou herní službu za šest týdnů. Projekt xCloud se promění v součást předplatného Xbox Game Pass Ultimate a z několika málo zemí v čele s USA se rozšíří na 22 trhů. Dobrou zprávou je, že novou službu Microsoft spustí i pro uživatele v České republice a na Slovensku.

Oznámení ze strany Microsoftu přišlo den před tím, než Samsung představí novou generaci telefonů Galaxy Note. Na uniklých fotografiích Galaxy Note 20 a 20 Ultra jsou přitom vidět obrázky z her od Microsoftu. Mobilní telefony a tablety s Androidem budou zatím jediná zařízení, na kterých bude streamování her dostupné. Microsoft dále jedná s Applem o možnost poskytovat Game Pass i na iPhonech a iPadech.

Obrázky z her pro Xbox mají na displeji i telefony Galaxy Note 20 a 20 Ultra na uniklé fotografii
Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Newsletter

Týden s technologiemi Otakara Schöna

Události posledního týdne ve světě technologií podle Otakara Schöna

Editor rubriky Tech Otakar Schön pro Vás vybírá nejzajímavější nebo nejzásadnější události ze světa technologií, které se odehrály v uplynulém týdnu. Každý pátek v podvečer najdete ve své mailové schránce.

Přihlášením se k odběru newsletteru souhlasíte se zpracováním osobních údajů a zasíláním obchodních sdělení, více informací ZDE. Z odběru se můžete kdykoli odhlásit.

Přihlásit se k odběru