logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo
star Bookmark: Tag Tag Tag Tag Tag
Czech Republic

TV Barrandov zřejmě ruší pořad Týden s prezidentem. Nahradí ho seriál Je to kampaň!

Minulı tıden se poøad Tıden s prezidentem, ve kterém se Zemanem pravidelnì vedl rozhovory majitel TV Barrandov Jaromír Soukup, nevysílal. Tento ètvrtek televizní stanice poøad avizuje, pøíští tıden ale už je v danı èas v programu seriál s názvem Je to kampaò!, po kterém se bude vysílat Duel Jaromíra Soukupa. Tento poøad v minulosti navazoval na Tıden s prezidentem.

„Omezím se na konstatování, že nyní pracujeme na inovovaném a zajímavém plánu pravidelnıch mediálních aktivit pana prezidenta. Plán bude zahrnovat osvìdèené i nové poøady,“ øekl Blesku Ovèáèek k možnému zrušení Tıdne s prezidentem. Podrobnosti neuvedl.

Server Echo24.cz upozornil, že na TV Barrandov v letošním roce zatím v programu chybí i Talkshow Jiøího Ovèáèka. Debatní poøad prezidentova mluvèího, kterı televize spustila na podzim, odvysílal zatím poslední díl 16. prosince.

Themes
ICO