Czech Republic

V Pentě na Slovensku zasahuje policie se samopaly. Obvinila a zadržela Haščáka

„Pøišli policajti, dali pokyn zablokovat vıtahy a šli na šesté a sedmé poschodí. Brali mobily a notebooky, i lidi zadrželo. Øadoví zamìstnanci, kteøí byli v tu chvíli na tìch patrech, tam museli zùstat a stát u stìny s rukama za zády,“ cituje Denník N oèitého svìdka zásahu.

Zatím není jasné, zda akce souvisí s operacemi Boží mlıny a Oèistec, pøi kterıch byl zadržen i speciální prokurátor Dušan Kováèik a bıvalı policejní prezident Tibor Gašpar.

Podnikatele Hašèáka si policisté v úterı rovnìž odvedli, píší Aktuality.sk. Pøedvedli ho na vıslech, kde ho vyšetøovatel zatkl a obvinil z korupce a legalizace pøíjmù z trestné èinnosti. Následnì ho údajnì policie znovu odvezla do sídla Penty, kde nyní hledá dokumenty související s korupèní kauzou Gorila. Hašèák bude zøejmì stíhán ve vazbì, dodává server.

Pøipravujeme podrobnosti.

Football news:

Aubameyang will miss the match with Southampton due to family reasons
Koeman before Rayo: The Cup is the shortest path to the trophy, but it did not get easier because of the relegation of Real Madrid and Atletico
Messi and his family take French lessons. Why teach him to go to the City? Canal+ journalist about the forward at PSG
Johnson on Lampard's resignation: In the world of results, it doesn't matter who you are - Mr. Chelsea or not
Alexander Golovin: Kovac is a competent specialist. Excellent work with him
Arsenal want to play the Europa League away match with Benfica on a neutral field due to a possible ban on flying to Portugal
Coach Istanbul Webo on the scandal: Tuchel did not show solidarity. I am furious, I was discriminated against