Czech Republic
This article was added by the user . TheWorldNews is not responsible for the content of the platform.

Značka Talent Solutions společnosti ManpowerGroup získává v hodnocení Everest Group titul špičkového hráče a globálního lídra v oboru outsourcingu náborových procesů

Milwaukee (USA) 8. června 2022 (PROTEXT/PRNewswire) -

Ocenění vyzdvihlo šíři a hloubku její globální nabídky služeb a pokroky v oblasti Business Intelligence

Značka Talent Solutions společnosti ManpowerGroup (NYSE: MAN) byla v hodnocení PEAK Matrix® společnosti Everest Group již dvanáctým rokem jmenována globálním lídrem v oblasti outsourcingu náborových procesů (Recruitment Process Outsourcing, RPO) a zařazena na výběrový seznam globálních špičkových hráčů - nejlepších poskytovatelů RPO dle meziročního hodnocení v systému PEAK Matrix. Značka Talent Solutions byla dále jmenována lídrem pro oblast Evropy, Blízkého východu a Afriky (EMEA).

V letošním roce společnost Everest Group ocenila šíři a hloubku globální nabídky Talent Solutions a poukázala na její dobré výsledky a diverzifikované zastoupení ve všech hlavních zeměpisných oblastech spolu s pokračujícími investicemi do škálovatelných řešení pro nábor pracovních sil a samoobslužného datového a analytického portálu IntelliReach.

"V dnešní době potřebují společnosti více než kdy jindy sofistikovaná řešení pro správu talentů a business intelligence, která jim umožní zajistit, spravovat a zabezpečit budoucí vývoj globálních talentových strategií," řekl globální ředitel značky Talent Solutions Stefano Scabbio. "I přes bezprecedentní globální nedostatek talentů, který zatím nejeví žádné známky zmírnění, pomáhá Talent Solutions náborářům pracovat rychleji a efektivněji v nepředvídatelném prostředí."

"Zaměstnavatelé na celém světě dnes čelí dosud nepoznaným problémům. Je nám ctí, že jsme byli takto oceněni na celosvětové úrovni i v regionu EMEA – a to právě za dnešní náročné geopolitické a ekonomické situace," uvedla globální ředitelka RPO Talent Solutions Marceline Beijerová. "V uplynulém roce se nám podařilo urychlit spolupráci s širším spektrem průmyslových odvětví a rozšířit naši podporu rozsáhlé škále podniků, které se snaží získat potřebné talenty."

Značka Talent Solutions byla skupinou Everest Group oceněna především za robustní poradenskou kapacitu, zkušenosti s poskytováním služeb širokému spektru klientů všech velikostí a pokračující investice do svého technologického balíčku. Ten mimo jiné zahrnuje automatizované řešení Rapid Recruit a portál IntelliReach.

"Značka Talent Solutions dokázala vytvořit globální portfolio služeb RPO díky své celosvětové působnosti, důkladné znalosti oboru a komplexním technologickým a analytickým schopnostem," říká provozní ředitel Everest Group Aniruddha Kulkarni. "Vytrvalé a cílené investice do zdokonalování technologického a analytického balíčku a konzultačních a poradenských nabídek jí pak pomohly získat pozici lídra a špičkového hráče v globálním hodnocení služeb PEAK Matrix® Recruitment Process Outsourcing (RPO) společnosti Everest Group za rok 2022. A samozřejmě i lídra v hodnocení PEAK Matrix® Recruitment Process Outsourcing (RPO) Services 2022 pro region EMEA."

PEAK Matrix od společnosti Everest Group je komplexní systém hodnocení, založený na posouzení kvality poskytovaných služeb v sedmi aspektech – přijetí na trhu, skladba portfolia, dodávaná hodnota, vize a strategie, inovace a investice, rozsah nabízených služeb a obsluhovaná oblast.

Další informace o ManpowerGroup Talent Solutions naleznete na adrese: www.talentsolutions.manpowergroup.com

O SPOLEČNOSTI MANPOWERGROUP

Společnost ManpowerGroup® (NYSE: MAN), přední světová společnost v oblasti řešení pracovních sil, pomáhá organizacím transformovat se v rychle se měnícím světě práce získáváním, hodnocením, rozvíjením a vedením talentů, které jim umožní být v čele. Každý rok vyvíjíme inovativní řešení pro stovky tisíc organizací, poskytujeme jim kvalifikované talenty a zároveň hledáme smysluplné a udržitelné zaměstnání pro miliony lidí v celé řadě odvětví a dovedností. Naše špičková rodina značek – Manpower®, Experis®, a Talent Solutions – významně obohacuje uchazeče a klienty ve více než 75 zemích a oblastech a činí tak již 70 let. Pravidelně získáváme ocenění za diverzitu - jako nejlepší zaměstnavatel pro ženy, za inkluzi a rovnost a uplatnění pracovníků se zdravotním postižením. V roce 2022 byla ManpowerGroup již po třinácté jmenována jednou z nejetičtějších společností na světě a znovu tak potvrdila svou pozici preferované značky žádaných talentů.

Logo - https://mma.prnewswire.com/media/128157/manpowergroup.jpg

KONTAKT:

SHEILA LEYNE,

Sheila.leyne@manpowergroup.com