Estonia
This article was added by the user . TheWorldNews is not responsible for the content of the platform.

Argentina staari penalti tõrjunud Szczesny: kaotasin Messile kihlveo, aga ma ei kavatse talle maksta

„Rääkisime enne penaltit. Ütlesin talle, et panen 100 eurot vahele, et [videokordust vaatama läinud] kohtunik ei anna penaltit. Seega kaotasin Messile kihlveo,“ rääkis 0 : 2 kaotusest hoolimata lõbusas tujus Szczesny Norra telekanalile TV2.

„Ma ei tea, kas see on MMil lubatud. Ilmselt saan mingi keelu, aga see ei huvita mind praegu. Ma ei kavatse talle ka maksta. Ta ei hooli 100 eurost, come on.“

Tuju oli tal mõistagi hea seepärast, et Poola pääses kaotusele vaatamata alagrupist edasi. Pealegi õnnestus Szczesnyl Messi penalti tõrjuda, tol momendil oli seis veel 0 : 0.

Ta lisas Poola telekanalile TVP: „Ütlesin kohe kohtunikule, et läksin talle (Messile) käega vastu nägu, aga ainult külje pealt. Ütlesin, et kontakt oli, aga minu arvates mitte penaltivääriline. Kohtunik otsustas teisiti ja see on okei. Sain võimaluse oma oskusi näidata.

Võin nüüd öelda, et teadsin, kuhu Messi lööb, aga tol momendil ma polnud kindel. Vahel Leo vaatab, mida teeb väravavaht, vahel lööb jõuga. Teadsin, et kui ta otsustab tugeva löögi kasuks, siis suurema tõenäosusega minust vasakule.

Nägin, et ta ei jää seisma, seega läksin [vasakule], tunnetasin ja kaitsesin. Olen rõõmus, sest see tõrje oli lõpuks midagi väärt. Tunnen väga suurt rahulolu. Olin selle meeskonnale võlgu.“

Tõepoolest, Poola ja Mehhiko kogusid küll võrdselt neli punkti, ent ühe võrra parem väravate vahe viis teisena edasi eurooplased. Tõsi, Poolal olnuks eelis ka võrdse väravate vahe puhul, sest nad olid teeninud mehhiklastest vähem kollaseid kaarte, mis olnuks järgmine viigilahutaja.