Estonia

Armsaim amet maailmas? Tartu loomade varjupaik otsib kassipoegade süleshoidjaid

Pilt on illustreeriv.Foto: Heiko Kruusi

Tartu loomade varjupaik teatab sotsiaalmeedias, et otsib vabatahtlikke kassipoegade süleshoidjaid selleks, et kiisulapsi inimesega harjutada.

Süleshoidjaks saab tulla inimene kes on täisealine, suudab kinni pidada varjupaiga hügieeninõuetest ja kellel on aega vähemalt tund, et üht kassipoega süles hoida. 

Kuigi kassipoegade süles hoidmine tundub mõnusaim amet maailmas, on need kassilapsed metsikud ning vajavad seetõttu inimesega harjumist. Seetõttu peab   süleshoidja kandidaadil olema ka piisavalt julgust, et turtsuva, sähiseva ja rabeleva kassipojaga toime tulla, ja kannatust, et looma rahustada.

"Tuletame meelde, et tegemist on esialgu ainult välimuse poolest nunnude kassipoegadega – ehk et nende sotsiaalseks saamine on tõsine (ja pisut ohtlikki) töö. Süleshoidja eesmärk on harjutada inimvõõraid kassipoegi inimkäega, et aidata neil paremini kodusid leida. Sobib neile, kel on kannatust tund aega ühte mitte kõige sõbralikumat kassipoega vaikselt rahustada ja silitada," selgitab varjupaik.

Süleshoidjaks saab käia varjupaiga külastusaegadel teisipäevast reedeni kell 14-18 ja laupäeviti kell 12-16. Täpsemad juhised saab varjupaigast kohapeal.

Football news:

Ronaldo, Messi, van Dijk, Sancho and Lewandowski - in the team of the season according to WhoScored
Maurizio Sarri: Juve are happy to have won perhaps the most difficult championship in the history of Serie A
Aubameyang is close to extending his contract with Arsenal until 2023
Rodri: Hazard is one of the best players in the world
We hit the Manchester United check for Alexis Sanchez: one goal – 11 million euros, a minute of playing time-20 thousand
Pep Guardiola: if Manchester City want to win the Champions League, they need to improve their defensive performance
The Premier League clubs voted against 5 substitutions next season