Estonia
This article was added by the user . TheWorldNews is not responsible for the content of the platform.

Eduka Eesti 10 000 euro maraton ootab marulist finišispurti

 • Pühapäeva 2. aprilli südaööni saavad kõik soovijad osaleda arvamuskonkursil Edukas Eesti, mille peaauhind on 10 000 eurot.

  Reede õhtuse seisuga oli Äripäeva arvamustoimetus võtnud vastu 53 Eestile uusi eduideid otsivat võistlustööd, millest ligi 40 on Äripäeva arvamusosas Eduka Eesti rubriigis juba ilmunud. Kirjutajate seas on nii vanu tuttavaid, kes osalenud konkursil varemgi läbi selle 11aastase ajaloo, kui ka uusi nutikaid kirjutajaid.

  Osalejate taust on, nagu alati, kirev: nende seas leidub ettevõtjaid, teadlasi, ökonomiste, investoreid, leiutajaid, üliõpilasi ja õpilasi. Populaarseimad teemad, mida tänavu käsitletakse, on tehisintellekt, vaimne tervis, pensionisüsteem, aga on ka mitmeid taristuehitust puudutavaid ideid.

  Korraldajad Äripäeva arvamustoimetusest tuletavad meelde, et tööde vastuvõtt konkursi keskkonnas lõpeb südaööl vastu esmaspäeva. Konkursi lõpuspurt on olnud tavaliselt hoogne, töid laekub sõna otseses mõttes viimase minutini.

  Kõik tingimustele vastavad võistlustööd ilmuvad aprilli jooksul, seejärel koguneb konkursi toetajate esindajatest koosnev žürii ja leiab aset pidulik auhinnatseremoonia.

  Edukas Eesti

  Edukas Eesti on Äripäeva, Veriffi, Eesti Gaasi, If Kindlustuse, Ellex Raidla Advokaadibüroo, Swedbanki ja Technopolis Ülemiste konkurss, kuhu ootame Eesti eduloo uuendamise ja arengu kiirendamise ideid arvamusloo vormis. Töid saab esitada pühapäeva, 2. aprilli südaööni SIIN. Grand prix toob võitjale 10 000 eurot, teine koht 3000 ja kolmas 2000 eurot. Žüriisse kuuluvad korraldavate ettevõtete omanikud ja juhid, konkursi viib läbi Äripäeva arvamustoimetus.

  Minu Äripäeva kasutamiseks logi sisse või loo konto.