Estonia
This article was added by the user . TheWorldNews is not responsible for the content of the platform.

ILUS TÖÖ! Kaia Kanepi pääses kindla võiduga Washingtoni turniiri finaali

Kanepi alustas mängu hiilgavalt, kui murdis kohe vastase pallingu, hoidis seejärel oma servigemi ja murdis uuesti Saville'i pallingu. Seejärel murdis austraallanna vastu, kuid peagi tabasid teda probleemid. Nimelt oli ta sunnitud 2 : 4 kaotusseisus olles võtma vigastuspausi, kuna tegi haiget oma seljale. Saville suutis siiski mängu jätkata, kuid initsiatiiv läks ikkagi eestlanna kätte. Ta murdis 5 : 3 eduseisus olles ka kolmandat korda vastase pallingu ja võitis avaseti 6 : 3.

Teises setis hoidis Saville veel oma esimest servigeimi, kuid seejärel lagunes tema mäng täiesti. Seisult 1 : 1 võitis Kanepi viis geimi järejest ja nii kuulus 6 : 3, 6 : 1 võit talle.

Statistika oli omapärane: Kanepi lõi vaid ühe serviässa vastase kahe vastu ning tema esimese servi õnnestumise protsent oli 49 ja Saville'il 56, kuid esimeselt servilt mängitud punktidest võitis Kanepi lausa 80 protsenti, samal ajal kui austraallanna vaid 50. Teiselt servilt mängitud punktidest võitis Kanepi 62 protsenti, Saville 32. Kanepi teenis üheksa murdepalli, millest realiseeris viis, Saville'il tekkis vaid üks murdevõimalus, mille ta kasutas ka ära. 84 mängitud punktist võitis Kanepi 54, vastane 30.

Finaalis kohtub Kanepi venelanna Ljudmila Samsonova (WTA 60.) ja hiinlanna Xiyu Wangi (WTA 95.) vahelise matši võitjaga. See mäng peetakse Eesti aja järgi tänastel öötundidel.