Estonia
This article was added by the user . TheWorldNews is not responsible for the content of the platform.

IMELINE LEIDMINE: väikelapsena röövitud naine kohtus enam kui pool sajandit hiljem oma tegeliku perekonnaga

IMELINE LEIDMINE: väikelapsena röövitud naine kohtus enam kui pool sajandit hiljem oma tegeliku perekonnaga

Melissa (vasakul fotol vanemate keskel) soovib oma pulmad uuesti pidada, et tema tegelik isa saaks viia ta altari ette.

Foto : Kollaaž (Facebook.com/mysharonarose/ginger.pedersen/melissa.highsmith.1)

Novembri alguses kogunes Highsmithide perekond Texases asuvasse Fort Worthi, et tähistada üheskoos vanima tütre Melissa hällipäeva. Nagu tavaliselt korraldati koosviibimine sünnipäevalapseta. Nimelt sattus Melissa 51 aastat varem inimröövi ohvriks – ta oli toona vaid aasta ja pea kümne kuu vanune. Ent tänavu osutus tähtpäev perekonna jaoks täiesti erakordseks. Nimelt saabus eakatele vanematele teade, et nende Melissa võib olla viimaks tänu DNA testidele leitud.

Fort Worthis elanud 22aastane ameeriklanna Alta vajas 1971. aasta suve lõpus hädasti lapsehoidjat, kuna tal endal polnud võimalik töökohustuste tõttu oma pisitütart valvata. Naine oli pannud juba mõned päevad varem kohalikke ajalehte vastava töökuulutuse. Temaga võttiski ühendust tundmatu naine, kes pakkus oma teenuseid. Lapsehoidja jutt tundus pealtnäha ilus. Too rääkis Altale, et tal on kodus suur õu ning ta kannab hoolt ka mitme teise lapse eest. Ent kokkulepitud kohtumisele lapsehoidja ei ilmunud. Kuna Altal oli asjaga kiire, otsustas ta siiski naise palgata.

Alta jättis 23. augustil pea kaheaastase Melissa tööle rutates toakaaslase juurde, kes pidi pisipõnni peagi saabuvale lapsehoidjale üle andma. Kõik läks esialgu plaanide kohaselt, ent kui lapsehoidja – kes nimetas end Ruth Johnsoniks – järgmisel päeval Melissaga ei naasnud, sattus ema mõistetavalt paanikasse ja teavitas politseid. Ametivõimude uurimine osutus aga viljatuks. Beebi Melissa oli teadmata kadunud.

Edasi lugemiseks vali endale sobiv plaan:

Osta üks artikkel

Ühe artikli lugemisõigus