Estonia
This article was added by the user . TheWorldNews is not responsible for the content of the platform.

KARMID KUKKUMISED: Johanson murdis Euroopa karikaetapil luu, Kirsipuu hooaeg ilmselt läbi

Hooaja avaetapil Eesti läbi aegade parima tulemuse välja sõitnud Robert Johanson kukkus Semmeringis reedesel treeningul ning murdis luu. Eestlast ootab kodumaal ees operatsioon ning tõenäoliselt tuleb vähemalt mäestlaskumise võistlustelt eemal olla kaks kuud. Hendrik Kirsipuu kukkus laupäeval ning viidi helikopteriga Austria haiglasse. Tema seis on hetkel halb ja hooaeg on ilmselt tänavuseks aastaks lõppenud.

Eliitklassi meeste seas võistlesid ka Juho Mattus ja Armin Pilv, kes kvalifikatsioonis näitasid tagasihoidlikumaid aegasid, ent kui väikeses finaalis mindi maksimumi võtma, siis eksisid mõlemad. Liinilt välja sõitnud Mattus sai ajaga 3.30,786 kirja väikese finaali 49. koha ning kahel korral kukkunud Pilv 80. koha ajaga 3.51,675.

Paremini läks võistlus U17 klassi kuuluvatel Riko Mäeuibol ja Mark Petersonil. Mäeuibo sai finaalis kirja 11. koha ajaga 3.30,882 ja Peterson 23. tulemuse ajaga 3.43,574.

„Esimest korda sai sel hooajal võisteldud kõigil kolmel päeval vihmata ja seepärast olid rajad kiiremad, mis tähendas, et kukkumised olid valusamad ja vigastused suuremad,“ rääkis Mattus peale võistlust. „Robert kahjuks komistas ja sõitis kivi otsa, Kirsipuu läks suuremat hüpet võtma. Tulemustega sel korral keegi rahule ei saanud jääda.“