Estonia

Katrin Lust käib väljamõistetud hüvitise tõttu kohut

Harju maakohus rahuldas Janika Veski hagi tervikuna. Otsuse järgi peavad Katrin Lust ja TV3 lükkama telekanalis TV3 ja Katrin Lust „Kuuuurija“  Facebooki lehel ümber Veski kohta avaldatud ebaõigeid väiteid, selgitas Veski esindaja, vandeadvokaat Diana Minumets. 

Advokaat lisas, et maakohus mõistis Lustilt ja TV3 pidajalt solidaarselt välja ka mittevaralise kahju hüvitise summas 4000 eurot, mis kohtu selgitusel ületab senises kohtupraktikas väljamõistetud keskmist hüvitist 2900 eurot.

AS All Media Eesti ja Katrin Lust on vaidlustanud maakohtu otsuse Tallinna ringkonnakohtus, mis asja nüüd arutama hakkab.

Siim Randla 

Katrin Lust. Foto: Hannes Dreimanis

Tallinna ringkonnakohus arutab ASi All Media Eesti ja Katrin Lusti edasikaebust Harju maakohtu otsusele, millega mõisteti neilt välja 4000eurone hüvitis selle eest, et „Kuuuurija“ saates oli alusetult süüdistatud Janika Veskit kinnisvarapettuses ja lahke vanainimese ärakasutamises.

Football news:

Henderson on Salah in Liverpool: 100 goals in 159 games is something out of a computer game
PSG have been in contact with Zidane (Okdiario)
Flick's assistant-plus 1000 points to the atmosphere in Bayern. Launched the careers of Muller and Lam, introduced Pep to the Bundesliga, taught Koman to play head
Milan scores 2+ goals in 11 consecutive games, repeating its record of 1959
Harry Kane: this Tottenham is capable of achieving something special
Mourinho on the link between son and Kane: mutual Understanding has come since Pochettino. Don't give me all the credit
Bernardo Silva: If Manchester City could get Mbappe, it would be nice