Estonia

Klavan ja Cagliari leppisid kuulsa AC Milaniga viiki

Itaalia kõrgliigas võõrustas Ragnar Klavani koduklubi Cagliari kuulsat AC Milani ning teenis 1:1 viigi.

Cagliari alustas kohtumist hiilgavalt, kui juba neljandal minutil pääseti Joao Pedro tabamusest juhtima. Võõrustajad jätkasid heal lainel ning veidi aega hiljem tabati ka Milani väravaposti. Külalised ei saanudki avapoolajal eriti oma mängu käima ning nõnda mindigi pausile 0:1 kaotusseisust.

Riietusruumidest naastes suutis Milan surve peale saada, mis kandis ka 56. minutil vilja. Oma esimese värava sai meeskonna eest kirja legendaarne Argentina ründaja Gonzalo Higuain. Kogu teine poolaeg kulgeski pigem külaliste taktikepi all, kuid rohkem kumbki sihile ei jõudnud.

Cagliari eest tegi kõik 90 minutit kaasa Klavan. Viimasel ajal kannakõõluse vigastusega maadelnud keskkaitsja tegi igati soliidse partii ning vältis suuremaid vigu. Milani värava olukorras polnud tal suurt midagi päästa.

Sotsiaalmeedias sai meie mees kiita. 

Nelja vooruga on Cagliari teeninud viis punkti, millega hoitakse 12. kohta. Klavanil on kirjas kolm matši, millest üks on võidetud ning kaks viigistatud.

Tabeliseis:

Football news:

Griezmann looks like a parody of himself. Ex-coach of Sociedad about Antoine in Barca
Hakimi spent the super season in Dortmund, belonged to Real Madrid, and ended up at Inter
Undress and have dinner with us. Karembeu about how the players of Real Madrid joked Casillas
Hakimi moved from Real Madrid to Inter
Icardi on leaving Inter: PSG-a step forward. I want to win trophies
Giress about the Best-2019 award: Mane should have been ahead of Messi
Lovestory Totti and Ilari Blasi: he dedicated goals to her in the Derby, she dissuaded him from moving to Real Madrid (and had a row with Spalletti)