Estonia

Läänemaa JK esindus alistas kodus Pärnu

Neljapäeval Haapsalu linnastaadionil peetud esiliiga B 29. vooru kohtumises murdis Läänemaa jalgpalliklubi esindusmeeskond juba üheksa mängu kestnud võidupõua, kui alistas 3:2 Pärnu jalgpalliklubi.

Kohtumine algas kodumeeskonna jaoks keeruliselt, sest külalised läksid 6. minutil Mirko Mardiste väravast juhtima ning suutsid neli minutit hiljem Kaspar Kaslka abil 2:0 eduseisu jõuda.

Läänlaste esimene värav sündis 25. minutil Martin Salfi penaltist. Poolajale mindi seisul 2:1 pärnakate kasuks.

Pärnu eduseis püsis kuni 89. minutini, mil vahetusest sekkunud Mario Konks Läänemaa eest värava lõi ja mänguseisu viigistas.

Mängu üleajal õnnestus võõrustajatel Juhan Jograf Siimu tabamusest võiduvärav lüüa ja tabelisse üliolulised punktid kirja saada.

„Mäng Pärnuga oli üpris rabe ja vigade parandusi tuleks uuteks mängudeks teha omajagu,” ütles võiduvärava meisterdanud ründemängija Juhan Jograf Siim. „Mängu esimene pooltund kulges vastase rütmis ning nad saidki kaheväravalise edu.”

„Teise poolaja lõpuks tulime tiimiga siiski õnneks rongi alt välja ja suutsime väärtuslikud punktid koju jätta,” rõõmustas kõrgliiga mängukogermusega Siim.

Võistkonna järgmine mäng toimub 2. oktoobril võõrsil Kalevi järelkasvuvõistkonnaga.