Estonia

Lihula tulistamise uurimine on lõppenud

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid, vajutades lipukese ikooni.
Küünlad apteeker Ülle Heinveri hukkumiskohal. Arvo Tarmula
Küünlad apteeker Ülle Heinveri hukkumiskohal. Arvo Tarmula

Politsei lõpetas Lihula lähistel kaks inimest surnuks tulistanud ja kolme haavanud Mikk Tarraste kriminaalasja uurimise ning materjalid on edastatud prokuratuurile.

Lääne ringkonnaprokuratuur esitab 32aastasele Mikk Tarrastele süüdistuse ning saadab kriminaalasja kohtusse.

Uurimine tuvastas, et Tarraste sõitis 6. juuni õhtul oma Subaruga Lääneranna vallas Lihula lähistel üle ohutussaare Olerexi tanklasse, kus rammis seal olnud autosid ja tankla seina, kuid sõitis sündmsukohalt põgenedes mõni hetk hiljem kraavi.

Tarrastele sõitis tanklas toimunu tõttu mootorrattaga järele 40aastane Virgot Rägastik, kelle Tarraste surnuks tulistas. Seejärel tulistas Tarraste ka juhuslikult mööda sõitma sattunud autot, milles olid vanavanemad ja nende lapselapsed – kolme-, viie-  ja üheksa-aastane laps. 61aastane apteeker Ülle Heinver suri saadud vigastustesse kohapeal ning haavata saanud kolme- ja viieaastane laps ning 58aastane mees toimetati haiglasse. Autos olnud üheksa-aastane laps viga ei saanud.

Suurte jõududega juhtumile reageerinud politseinikud pidasid Tarraste pärast keskööd kinni. Mõrvakahtlustusele lisaks on Tarrastele esitatud kahtlustus ka tapmiskatses, sest ühe teda tabada üritanud politseiniku kiiver sai kuulitabamuse. Politseinik viga ei saanud.

Football news:

Former Atletico captain Gabi has finished his career
Anton Ferdinand on the racist scandal with Terry: I was sent a bullet in the mail. Insults in social networks came every hour
Manchester City have offered 19 million euros including bonuses for 17-year-old Argentine midfielder Sarmiento
Rehagel is a bandit from whom I will not accept an apology. The story of the worst injury in the history of the Bundesliga
Barcelona's presidential election will be held on January 24
Koke: to beat Bayern, you need to play a nearly perfect match. I hope their unbeaten streak ends tomorrow
Loew can return Muller, Boateng and Hummels to the German national team if there are a lot of injuries