Estonia

M-Spordi sõitjad pääsevad pika pausi järel autot testima

Teemu Suninen Rally Estonial.Foto: Aldo Luud

M-Spordi rallimeeskonna sõitjad Esapekka Lappi ja Teemu Suninen saavad oma esimese võistluseelse testi pärast kevadet, sest meeskond kavatseb Ieperi etapi eel suunduda Belgiasse.

Rahakitsikuses vaevlev Suurbritannia rallitiim vähendas koroonapandeemia järel testide arvu minimaalseks, kuid meeskonna juhi Malcolm Wilsoni sõnul soovitakse Belgia etapi eel rajale minna.

Wilson tunnistas, et ootab rallit, mis on enamike sõitjate ja tiimide jaoks uus. "Sellel aastal on kõik natuke teisti, kuid see on andnud võimaluse Eestile, Ieperile ja loomulikult Monzale," rääkis ta.

M-Sport Rally Estonia eel Ford Fiesta WRC'ga ametlikke teste ei teinud, kuid siinsed teed olid nende sõitjatele tuttavad. Esapekka Lappi on Ieperis küll võistelnud, kuid see toimus kuus aastat tagasi ja lõppes enneaegaselt, sest ta tegi Škoda Fabiaga avarii.

Wilson tunnistab, et temal Ieperiga kokkupuuted puuduvad. "Ma ei kahtle, et Belgia hilissügisene ilm on suur väljakutse. Pole kahtlustki, et see saab olema põnev etapp riigis, kus meie ala jälgitakse ja armastakse," rõõmustas Wilson, kes viis siis teema nukramatasse toonidesse.

"Loomulikult me pole pimedad selles osas, mis toimub. Olukord koroonaviirusega muutub iga päev, kui mitte iga tund. Järgime Belgia ja Suurbritannia võimude nõuandeid. Peamine on kõigi tervis ja turvalisus," nentis ta.

Football news:

Former Atletico captain Gabi has finished his career
Anton Ferdinand on the racist scandal with Terry: I was sent a bullet in the mail. Insults in social networks came every hour
Manchester City have offered 19 million euros including bonuses for 17-year-old Argentine midfielder Sarmiento
Rehagel is a bandit from whom I will not accept an apology. The story of the worst injury in the history of the Bundesliga
Barcelona's presidential election will be held on January 24
Koke: to beat Bayern, you need to play a nearly perfect match. I hope their unbeaten streak ends tomorrow
Loew can return Muller, Boateng and Hummels to the German national team if there are a lot of injuries