Estonia

Martin Helme: koostöö reformierakonnaga peaministritooli nimel on maruäge spekulatsioon, ent ebareaalne

Vastselt EKRE esimeheks valitud Martin Helme avaldas täna, et järgmistele riigikogu valimistele minnakse parteile võitu püüdma. Selleks on parteil vaja aga toetust kasvatada ning seda tervelt 10 protsendipunkti võrra - kust need hääled tulevad?

"Ju ta siis ka reformi arvelt tuleb muuhulgas," tõdes Helme Delfile intervjuud andes. "Meil on suhteliselt selge plaan olemas, kuidas meie kasv tuleb. Loomulikult teiste erakondade arvelt, ega valijaid juurde kuskilt ei teki."

Meedias aktuaalsust omav teema - "kumb siis teise ära sööb, kas Isamaa või EKRE?" - võiks Martin Helme sõnul leida lahenduse, kus keegi kedagi sedavõrd otseselt üle ei trumpa.

"Pigem me sunnime praegu oma tegevusega Isamaad mõtlema välja, mis nende profiil on ja mida nad peavad siis tegema, et olla poliitikas relevantsed ja konkurentsivõimelised," kommenteeris Martin Helme.

Mõistmaks täpsemalt, kuidas näeb Martin Helme nii tänast kui ka tulevast poliitlist ja ühiskondlikku areeni, vaata videot!

Football news:

Sanchez finished the match against Bayer, despite the injury
Solskjaer is the fifth coach with whom Manchester United reached the semi-finals of the European Cup
Manchester United are set to buy Sancho this summer despite Borussia's claim that he is staying
Shirokov beat the judge at an Amateur tournament: promised that # # # # # [vdarit] for a red card-and # # # # # [vdarit]
Brunu has scored 11 goals in 20 games for Manchester United. 7 of them were penalties
Lukaku has scored in 9 consecutive Europa League games. This is a tournament record
Konstantinos Tsimikas: Liverpool is the biggest club in the world. I supported them as a child