Estonia

MEEM VÕI REAALSUS? Xbox Series X tehtigi külmikuks, üheks omanikuks on Snoop Dogg

Foto: Anonüümne meemimeister

Kui Microsoft esmakordselt oma järgmise põlvkonna konsooli Xbox Series X-i tutvustas, tegid mitmed inimesed kiirelt märkuse, et masin meenutab külmikut. 

Sellel oli ka konkreetne põhjus. Nimelt tagab seadme kuju, et jahutussüsteem oleks võimalikult efektiivne. See avaldub ka oodatust madalamates töötemperatuurides. Kui esialgu levisid jutud, et masin toodab ootamatult palju kuumust, siis hilisemad testid tõestasid, et tegelikult on uue põlvkonna seade tunduvalt jahedam, kui praegused mängukonsoolid.

Hiljuti jõudsid internetti aga videod ühest spetsiifilisest Xbox Series X mudelist, mis on lausa nii jahe, et selle sees saab oma jooke külmas hoida. Microsoft võttis internetis ringlevad meemid omaks ning lasi valmistada reaalsed külmikud, mis konsooli järgi kuju saanud.

Üheks külmiku uhkeks omanikuks on räppar Snoop Dogg!


Snoop pole ainus, kes oma jooke Xboxi sees jahutab. Sotsiaalmeediastaar iJustine postitas enda YouTube'i kanalile video, kus võtab kõnealuse külmiku pakendist välja!

Football news:

Ludicrous omission of the Champions League match: the Brugge forward did not want to transfer to the bus, and he was kicked out
Ronaldo has scored 15 consecutive seasons in the Champions League
Holland scored 15 goals in 12 matches in the Champions League in his career. He shares first place in the goalscoring race this season with Rashford
Brugge forward Dennis misses the match against Borussia due to not being able to sit in his favorite seat on the bus
Barca and Milan are Interested in 18-year-old Hoffenheim defender Bogarde. His contract expires in the summer of
Simeone on Loko match as a respite for Atletico: I have a different opinion. The game is important
Angel Correa: This year, Atletico creates chances and implements them. We didn't have any luck before