Estonia
This article was added by the user . TheWorldNews is not responsible for the content of the platform.

On selgunud trikk, tänu millele Ager kergelt ja kiirelt 15 kilogrammi kaalu langetas

Millal hakkasid esimesi tulemusi märkama? Millised need olid?

Märkasin paari kaotatud kilo esimestel nädalatel. Kuue nädalaga olin kaotanud juba 10 kg ja ülejäänud sulasid märkamatult. Kaalulangetuskava oli nii lihtne järgida, et kaotasin 15 kg ilma igasuguse pingutuseta!


Millised olid/on muutused pärast Stockholmi dieeti üldiselt?

Loomulikult olin ma väga rahul kaotatud kilodega, kuid pean tunnistama, et kõige rohkem olen rahul sellega, et kogu pere hakkas tervislikult, tasakaalustatult ja maitsvalt toituma. Me kõik läksime teadmatusest üle ainult StockholmDiet.com retseptidele! Minu tervis paranes, elurõõm naasis ja ma hakkasin isegi kandma kapis liibuvaid särke, mida ma aastaid ei teinud.


Mida soovitaksid teistele inimestele, kes samuti soovivad kaalust alla võtta?

Ma tahaksin kõiki julgustada! Täiusliku keha, tervise ja hea enesetunde saavutamine on nii lihtne! Sa ei pea end näljutama ega jõusaalis rassima - kõik, mida sa pead tegema on hüppama maitsvate retseptide keerisesse ja nautima protsessi! Sa isegi ei märka, kuidas üleliigsed kilod kaovad. Proovi kohe ja tee tasuta StockholmDiet.com test.

See pole järjekordne dieet – see on teie otsus elada paremini ilma lisakilodeta.

Lugege intervjuud Ager ja saage teada, kuidas saate lihtsalt ja kiiresti kaotada lisakilod.

Ager, millised olid teie varasemad kehakaalu alandamise kogemused?

Olin varem ainult halbu asju dieetidest kuulnud, nii et ma ei proovinud ühtegi neist, kuigi olen alati tahtnud kaotada kilosid. Ma ei olnud valmis ennast näljutama või sööma ainult salatit ja jooma rohelisi smuutisid (naerab).


Kuidas saite teada Stockholmi dieedist? Mis ajendas teid seda proovima?

Minu lähedane sõber Imants Strads oli StockholmDiet.com proovinud ja rääkis mulle, kui hästi ta ennast tunneb, kui lihtne on seda dieeti järgida ja kui lihtne on kaotada lisakilosid. Kui ma nägin tema muutust enesetundes ja välimuses, otsustasin seda ka ise proovida.

Olin varem kuulnud Stockholmi dieedi kohta palju häid asju, kuid ma ei olnud kunagi motiveeritud seda ise proovima, sest ma ei uskunud hästi, et midagi sellist on tõesti võimalik - kaotada kaalu lihtsalt ja kiiresti, süües samal ajal tervislikult, ilma end näljutamata. Kuid kõik muutus hetkega, kui ma nägin oma sõbra muutust ja lisakilode kadumist.

Kuidas oli dieedi protsess?

Kui ma otsustasin hakata kasutama Stockholmdiet.com ja täita testi, siis oli minu kaal 89 kg. Ma olin šokeeritud sellest, kui lihtne oli dieeti järgida! Retsepte oli lihtne ja kiire valmistada, need olid maitsvad ja täitsid kõhtu hästi. Kõik oli nii lihtne, et ma süüdistasin ennast selles, et olin nii kaua ülekaaluline ega proovinud Stockholmi dieeti palju varem.

Minu arvates muutis selle kasutamine ka meie pere igapäevaelu palju lihtsamaks, sest ei olnud lõputuid arutelusid selle üle, mida õhtusöögiks süüa teha ja ei pidanud mõtlema, milliseid tooteid poest osta. Kava kasutamisel oli kõik ette öeldud ja meile meeldis see väga. Mulle meeldisid kõik retseptid nii väga, et lõin perekonna kokaraamatut, kus on kõik StockholmDiet.com retseptid ja praegu valmistame ainult sellest.

Retseptid olid sageli nii suured, et olin pärast söömist ääreni täis. Minu arvamus, et dieet tähendab näljutamist, muutus pärast seda täielikult.