Estonia

PÄEVAHOROSKOOP: teisipäev, 27. oktoober

Foto: Pixabay

Astroloog Maria Angel ennustab kosmilisi taevakehi vaadeldes, milline saab olema uus päev. Vaata, mida tähed sulle lubavad!

Jäär
21. märts – 19. aprill

Paned suhtluses, eriti aga ametialastes läbirääkimistes rõhku heale läbisaamisele, arvestad rohkem teiste kui enda huvisid ning lähed üsna kergesti kompromissile.  

Sõnn
20. aprill – 20. mai

Sulle tundub, et annaksid sa armastuse nimel kõik ja ootad partneriltki ennastohverdavat käitumist. Proovi asja realistlikumalt hinnata, lükkad muidu teise eemale.

Kaksikud
21. mai – 21. juuni

On hea aeg parandamaks sassi läinud suhteid – ürita vanad asjad taktitundeliselt selgeks rääkida. Tasub taastada kontakte, mis on soiku jäänud, end inimestele meelde tuletada.

Vähk
22. juuni – 22. juuli

Asjad, mis varem tundusid liiga rasked, tunduvad nüüd üritamist väärt. Oled seisukohal, et julge pealehakkamine on pool võitu ja kaotada pole midagi.

Ambur
22. november – 21. detsember

Hüva nõu anda ja rahalist tuge pakkuda võivad sulle pereliikmed ja vanemad sugulased. Ka tasub suhteid soojendada ammuste heade koostööpartneritega.

Kaljukits
22. detsember – 19. jaanuar

Palju sõltub sellest, kas suutsid mõne aja eest toimunud vaidlustes oma seisukoha maksma panna. Kui siis kõik sinu plaanide kohaselt sujus, läheb praegu veelgi paremini.

Veevalaja
20. jaanuar – 18. veebruar

Oled rahaasjus edukas tänu sellele, et suudad kasutada nii intuitsiooni kui ka loogikat. Sul õnnestub läbi näha inimesi, kellega äriasju ajada tuleb. 

Kalad
19. veebruar – 20. märts

Peaksid rahaasju ajades eriti hoolas ja kainelt arvestav olema. Kipud tegema ebarealistlikke plaane või kellegi mõjutustele alluma, mistõttu võid kergesti valearvestusi teha.

Lõvi
23. juuli – 22. august

Võta osa erinevatest üritustest ning aja kõikvõimalike inimestega lahkesti juttu – küllap tekib nii pakkumisi, mida saad enda huvides hästi ära kasutada.

Neitsi
23. august – 22. september

Puutud taas kokku samade ideedega, mis on su peast varemgi läbi käinud, ent mis on mingil põhjusel teoks tegemata jäänudki. Nüüd võid neist jälle vaimustusse sattuda. 

Kaalud
23. september – 23. oktoober

Armastuse jõud on tugev. Su tunded on siirad, ausad ja intensiivsed, oskad neid väljendada nii sõnade abil kui füüsilise läheduse kaudu. Võimalik on uus armumine.

Skorpion
24. oktoober – 21. november

Tundub, et tavapärane enesekindlus on sind mõneks ajaks maha jätnud, oled kahtlev ja kõhklev. Pelgad uusi asju alustada, sest sa pole veendunud, et kõigega hakkama saad. 

Football news:

Anton Ferdinand on the racist scandal with Terry: I was sent a bullet in the mail. Insults in social networks came every hour
Manchester City have offered 19 million euros including bonuses for 17-year-old Argentine midfielder Sarmiento
Rehagel is a bandit from whom I will not accept an apology. The story of the worst injury in the history of the Bundesliga
Barcelona's presidential election will be held on January 24
Koke: to beat Bayern, you need to play a nearly perfect match. I hope their unbeaten streak ends tomorrow
Loew can return Muller, Boateng and Hummels to the German national team if there are a lot of injuries
Nacho about the Real Madrid game: That's not how titles are won. Working to get better