Estonia

PÄEVAHOROSKOOP: teisipäev, 5. juuni

Arvamuste ja ideede pinnalt võib tekkida vaidlusi, mis kisuvad hullemal juhul üksteise süüdistamiseks kätte. Sulle ei pea tingimata õigus jääma, hoia viisakat joont.

Kaksikud
21. mai – 21. juuni

Üsna hästi edeneb mõttetöö, ent äriasjade ajamiseks on päev ebasobiv. Inimesed lähtuvad liiga palju isiklikest vajadustest, jättes kollektiivsed huvid tagaplaanile.

Vähk
22. juuni – 22. juuli

Veenuse ja Pluuto vastasseis toob suhetesse pingeid. Sul võib olla soov kallimat kontrolli all hoida, kipud teda kahtlustama ning lähed põhjusetult armukadedaks.

Lõvi
23. juuli – 22. august

Töine õhkkond on elektrit täis. Kuna inimesed kipuvad üksteist üle trumpama, siis ei taha koostöö edeneda. Raske on motiveerida töötajaid meeskonnana tegutsema.

Neitsi
23. august – 22. september

Sisemine pinge – eriti juhul, kui tunned armupiinu – võib hea maanduse saada loomingu kaudu. Suudad oma valusaid tundeid kujundlikult ja mahlakalt väljendada.

Kaalud
23. september – 23. oktoober

Võid häid äriideid saada siis, kui jälgid piiritaguste kolleegide toimetamisi. Ka välismaale koolitusele sõitmiseks on hea hetk, ainult et isiklikke suhteid võib see pingestada.

Skorpion
24. oktoober – 21. november

Peaksid sõnu seades olema viisakas, hoiduma teistele haiget tegemast. Sul on väga lihtne end maksma panna, ent see tekitab paksu verd ning ilmselt ei tasu end ära.

Ambur
22. november – 21. detsember

Läbirääkimiste pidamiseks sobimatu aeg. Inimesed ärrituvad üsna kergesti ja mõtlevad liig palju iseenda heaolule. Enese maksma panemine on tähtsam kui koostöö.

Kaljukits
22. detsember – 19. jaanuar

Võtad kõike kole isiklikult ning tahad armastatud inimest enda soovide järgi tegutsema panna. Mõtle ka sellele, mida teine inimene sellises olukorras tunneb!

Veevalaja
20. jaanuar – 18. veebruar

Sinu paha tuju ja tõrges olek võib olla põhjustatud sisemisest ebakindlusest, mille juured peituvad kuskil kaugel lapsepõlves. Ärritumine ei ole tervisele hea.

Kalad
19. veebruar – 20. märts

Keeruline on enesele kindlaks jääda, kui keegi üritab sulle jõuliselt mõju avaldada. Ilmselt tuleb sul oma teed minna ja õpetussõnad lihtsalt kõrvust mööda lasta.

Sünnipäevalapsele

Football news:

Kike Setien: Griezmann played a great match, understood Messi well, scored a great goal. We changed something
Barca President on the Real Madrid match: VAR always favours one team. I have an unpleasant feeling
Faty scored the 9,000 th goal in the history of Barcelona
Griezmann scored in La Liga for the first time since February with a pass from Messi
Suarez came out on the 3rd place in the list of the best Barca Goalscorers in history
Guardiola lost 3 away games in a row in the League for the first time in his career
About Lautaro Marotta: He has not shown the slightest desire to leave