Estonia

PALJASTUS: Aniston sai „Sõprade“ rolli vaid tänu sellele, et favoriit jäi rasedaks

Jennifer Aniston (keskel) koos "Sõprade" trupiga.Foto: VIDA PRESS

"Sõprade" tegelaskuju Rachel Green poleks üldse pruukinud Jennifer Anistoni nägu olla - tegelikult oli produtsentide soosik hoopis teine näitlejatar.

Aniston sai tänu seriaalile maailmakuulsaks ning pälvis nii Emmy, Kuldgloobuse kui ka USA ekraaninäitlejate gildi auhinna. Kuid Iltalehti teatel pidi Rachelit algselt kehastama hoopis Jane Sibbett. Sellest rääkis Sibbett ise hiljutises intervjuus.

Sibbett kehastas "Sõprade" 15 osas Rossi eksnaist Carolit. Carol hülgas Rossi, armudes spordiklubis naisesse. Siis aga selgus, et ta ootab eksmehelt last.

Jane Sibbett ja Rossi osatäitja David Schwimmer sarja teisel hooajal. Foto: VIDA PRESS

"Ma pidin tegelikult hoopis teist tegelaskuju mängima - Rachelit," paljastas Jane. Enda sõnul ei räägi ta sellest tavaliselt, sest keegi poleks suutnud Anistonile võrdväärne olla. "Ta oli perfektne!" kiidab Sibbett oma rivaali. 

Miks Sibbett rolli vastu ei saanud? Selgub, et ta oli toona lapseootel. "Küsisin oma agentidelt, kas nad olid seda produtsentidele öelnud. Nemad vastasid: "Ei-ei me mõtlesime, et hiljem räägime."" Kuid Jane pidas seda ebaausaks. "Mõistagi ütlesid produtsendid siis, et sellest ei tule midagi välja." 

Käsikirja lugenud Sibbett pakkus end siis välja Rossi eksnaise Caroli rolli, kuid sellesse ossa valiti Anita Barone nimeline näitlejanna. Too aga saadeti juba pärast pilootosa minema. Kui Jane vastsündinud pisipojaga haiglast koju pääses, sai ta telefonikõne: "Öeldi, et nad vahetavad Caroli välja ja ma võin järgmine päev tööle tulla. Olin kaks päeva sünnitust koos pojaga võtteplatsil."

Algselt kahenädalaseks plaanitud sutsakast kujunes aastatepikkune koostöö

Football news:

👏 The whole world is talking about Khabib's departure and congratulates him on his victory. They demand the first place in the rating for him and respect the desire to be with his family
Klopp Pro 2:1 with Sheffield: Wins 2:0 or 3:0 come when you fight fiercely in games like this
Messi repeated his worst streak - 6 games without goals to Real Madrid
Schalke are 21 consecutive games unbeaten in the Bundesliga and are in penultimate place
Ronaldo - Khabib: Congratulations, bro. Your father is proud of you 🙏
Suarez shares 1st place in The La Liga goalscoring race with Fati and Paco, scoring 5 (4+1) points in 5 games
Real Madrid beat Barcelona by wins in full-time official matches-97 vs 96