Estonia

Prokuratuur: Martin Bahovski tulistamine ei olnud õnnetus, abikaasa üritas teda ilmselgelt tappa!

Martin BahovskiFoto: Hannes Dreimanis

Põhja Ringkonnaprokuratuur saatis üldmenetluses kohtusse kriminaalasja, milles süüdistab 44aastast Liinat oma abikaasa Martin Bahovski tulistamises Harjumaal Kuusalu vallas tänavu mais. Prokuratuuri hinnangul on tegu tapmiskatsega.

Kriminaalmenetlust juhtinud prokuröri Katrin Paesoo sõnul on tänavu 18. mail Harjumaal Kuusalu vallas toimunud raskete tagajärgedega kuriteo taga alkoholi kuritarvitamine. „Uurimise käigus leidis kinnitust, et süüdistatav tarbis koos abikaasaga kodus alkoholi. Kriminaalmenetluses kogutud tõendite järgi viibis naine abikaasaga ühes ruumis ja sihtis enda nimele registreeritud seaduslikust tulirelvast tema poole. Järgmine hetk tulistas naine ühe lasu abikaasa näo piirkonda, põhjustades sellega mehele eluohtliku vigastuse,“ kirjeldas Paesoo.

Prokuratuuri taotlusel ja kohtu loal võeti naine eeluurimise ajaks vahi alla. Juulis asendas kohus vahistamise elektroonilise valvega, mille all viibib naine tänaseni. Kohus ei ole eelistungi aega veel määranud.

Augusti lõpus ütles Martin Bahovski intervjuus Õhtulehele, et tema abikaasa Liina jõi ennast lihtsalt sellisesse seisu, et ei saanud enam aru, mida ta teeb. "Liina ei teinud hoiatuslasku, see oli tapmislask," lisas ta. 

Loe täispikka intervjuud Martin Bahovskiga! 

Football news:

Klopp-best coach of 2020, flick-2nd, Guardiola-3rd (ESPN)
The most beautiful football documentary, I think, was made about Leeds. We talked to the Director
Nice Vieira was dismissed from the post of coach
Neymar will extend his contract with PSG if the club sign Messi (Mundo Deportivo)
Lewandowski Pro Champions League: one win is not enough. Bayern are still hungry
Messi named best striker of 2020, Lewandowski named best nine (ESPN)
Lewandowski on the cancellation Of the Golden ball 2020: Many people know that I had the best season. I'm glad everyone saw it