Estonia

Randa minek? Kasuta neid nõkse, et nappides riietes kaunis välja näha!

Suve iluarsenalis peaksid kindlasti olema esikohal niisutav näo- ja kehakreem, mis annavad nahale kauni sära ning kaitsevad seda enneaegse vananemise eest. Foto: Angelina Litvin/Unsplash

Suvi kutsub randa ja ega sinna minekuks passi end vähem sättida kui linnatänavale astudes. Selleks, et tunda end rannas enesekindlana ja saada kaunis, ent tervislik jume, tasub teada mõnda nippi ning trikki.

Suve iluarsenalis peaksid kindlasti olema esikohal niisutav näo- ja kehakreem, mis annavad nahale kauni sära ning kaitsevad seda enneaegse vananemise eest. Foto: Angelina Litvin/Unsplash

Päevitunud jume paksu meigikihti ei vaja. Seega vaheta jumestuskreem kergelt iluvigu varjava BB-kreemi vastu. Selleks, et ootamatu vihmavaling või ujumaskäik ei päädiks mustade silmaalustega, eelista veekindlat ripsmetušši või värvi ripsmed ja kulmud püsivärviga – nii võid suve nautida muretult.

Kaitse juukseid ehk kaunista end peakattega

Kanna suvel kübarat või pearätti, mis ei lase juustel liigselt pleekida ja hoiab ka seitlikohta põletuse eest. Hea on enne randa minekut piserdada juukseotstele palsamit või hõõruda kiharatele vaarikaseemneõli, mis kaitseb päikese, soolase vee ja pulstumise eest.

Nii saad ühtlase päevituse:

Praegune rannamood soosib pigem kaetud ihu kui nappe bikiine. Igati sobilik on näiteks põneva mustriga trikoo.Foto: Christopher Campbell/Unsplash

Sinu suve iluarsenalis peaksid kindlasti olema esikohal niisutav näo- ja kehakreem. Need annavad nahale kauni sära, aitavad reguleerida rasueritust, kaitsevad ilma ja naha enneaegse vananemise eest.

Rannanipid, mille eest nahk sind tänab:

Karvade eemaldamiseks peaks nahka vahatama või raseerima vähemalt üks õhtu enne randa minekut. Need protseduurid ärritavad nahka ja eemaldavad koos karvaga ka naha pindmise rakukihi. Andes nahale piisavalt aega taastumiseks, väldid põletikuohtu ja nahaärritust.

Nipp vahatamisel! Enne vahatamist koori nahka, et vältida vistrikke, sisse kasvavaid karvu ja ärritust. Pärast vahatamist kanna nahale rahustavat ja jahutavat aaloegeeli. Sisse kasvanud karvu aitab vältida regulaarne kehakoorija kasutamine.

Nipp raseerimisel! Hea ühtlase tulemuse saad, kui raseerid niiskeid karvu. Selleks võta kiire dušš või vann, kuid ära jää vee alla kauaks, sest niiskusest kortsus nahka on raske raseerida. Raseerides kanna nahale ohtralt raseerimisvahtu või geeli ning kasuta teravat raseerijat. Keerulisemad kohad, nagu põlveümbrus ja pahkluud, võta ette viimasena, et kreem jõuaks karva pehmeks muuta.

Football news:

Diamond in the center of the field: approximate line-up for the match with Valladolid
Stefano Pioli: Milan doesn't want to be seventh in the table. We are trying to change the situation
Solskjaer: Manchester United is always about winning. Fearless play from a position of strength is the DNA of our club
Setien has a great relationship with Abidal. They discussed the next season
Blanc about Rabiot: Juventus must be patient because they have a huge talent in their hands
Union wants to test 22 thousand spectators for coronavirus before a match, so that the club's games will be sold out
Nani: Cristiano could never accept defeat. After living with him, I also became allergic to them