Estonia

SÖÖN END PAREMAKS 3 | Manona Paris: kas tundun fotol liiga paks? Pildid valetavad! Räigelt!

Püha taevas, ma ei saa ju selline olla? Nii paks, nii ümmargune, nii… ma ei tea, suur? Ei, mitte sellele pildil siin kõrval - ühel teisel üritusel, kus mul oli õnn hiljuti olla. Kui paljude meeleheitlikud kaalulangetuse püüdlused on saanud alguse just sellisest kogemusest?

Ah et sinul ka? Kuule, mul on sulle üks ettepanek – unusta see halva piltniku tehtud klõps ära. Kehva pildi vaatamine ei aita sind saledaks. See ei ole sinu ilu vääriline hindaja, sest ilu on väga raskesti hoomatav asi, mille kriitik ei saa subjekt ehk inimene ise alati adekvaatselt olla. Ilu ja käsitlus sellest on üks maailma subjektiivsemaid asju. Ilu on vaataja silmades, armastan ma öelda – ja kui adekvaatselt vaatab end inimene, kes põeb oma kehakaalu pärast?

Mind on alati nörritanud, kuidas ühiskonnas tundukse olevat kaar: ilu võrdub saledus võrdub õnn.  See on ka põhjus, miks nii paljud saleduskampaaniad pidama ei jää – nad on algusest saati määramatud. Kuidas?

Football news:

👏 The whole world is talking about Khabib's departure and congratulates him on his victory. They demand the first place in the rating for him and respect the desire to be with his family
Klopp Pro 2:1 with Sheffield: Wins 2:0 or 3:0 come when you fight fiercely in games like this
Messi repeated his worst streak - 6 games without goals to Real Madrid
Schalke are 21 consecutive games unbeaten in the Bundesliga and are in penultimate place
Ronaldo - Khabib: Congratulations, bro. Your father is proud of you 🙏
Suarez shares 1st place in The La Liga goalscoring race with Fati and Paco, scoring 5 (4+1) points in 5 games
Real Madrid beat Barcelona by wins in full-time official matches-97 vs 96