Estonia
This article was added by the user . TheWorldNews is not responsible for the content of the platform.

Uuring: kas olete valmis toetama kestlikkust kapitaliturgudel?

 • Kestlikkusest räägitakse erinevates tööstusharudes üha enam, seega on loomulik, et see on oluline teema ka finants- ja investeerimisvaldkonnas. Kutsume teid osalema selleteemalises küsitluses!

  Investoreid kutsutakse osalema Euroopa Liidu (EL) taksonoomia ja kestliku rahastamise rakendamisel Eestis ja Lätis.

  Eversheds Sutherland töötab koos KPMG ja teiste sidusrühmadega Euroopa Rekonstruktsiooni- ja Arengupanga tellimusel välja tegevuskava Eesti ja Läti majanduse jaoks keskkonna-, sotsiaal- ja juhtimisnõuete (ESG) järgimiseks ning kestlikule rahastamisele üleminekuks.

  Jaeinvestorite suurem kaasamine EL-i kapitaliturgudele on üks kestlikkusele suunatud eesmärke. Euroopa Liidus on üks maailma kõrgeimaid isiklikke säästumäärasid, kuid jaeinvestorite kaasatust kapitaliturgudele saab veelgi suurendada.

  Selleks, et mõista jaeinvestorite valmisolekut toetada kapitaliturgude kestlikkust, on oluliseks näitajaks jaeinvestorite harjumused ja hoiakud EL-i ja kestlike finantsinstrumentide suhtes.

  Samuti kutsume Äripäeva lugejaid panustama kapitaliturgude kestlikkuse edendamisse ning täitma küsitlust, mis võimaldab hetkeolukorda täpsemalt hinnata. Küsimustik on saadaval siin ja selle täitmine ei võta rohkem kui 10 minutit!

  Minu Äripäeva kasutamiseks logi sisse või loo konto.