Estonia

VIDEO | Tänak mullusest Sardiinia võidust: kihutasime siis piiri peal

Mullu Sardiinias oma elu esimese rallivõidu teeninud Ott Tänak andis tänavuse võidukihutamise eel WRC koduleheküljele intervjuu, kus meenutas eelmise aasta triumfi. 

"See võit ei tulnud meie jaoks sugugi mitte lihtsalt. Pärast avapäeva olime liidritest maas, poodiumilt väljas, alles neljandal või viiendal kohal. Vahe polnud küll liiga suur, aga me polnud esikohanõudlejate hulgas," sõna saarlane videointervjuus. 

"Teisel päeval saime õige sõidutunde ning enesekindlus tõusis. Suutsime liidritega võrreldes aega tagasi teha. Sõitsime üsna piiri peal ja õhtuks leidsime ennast liidripositsioonilt, 20 sekundilise edumaaga. See oli mõnus," jätkas ta. 

Pühapäeva hommikul elas eestlane üle äreva momendi, kui läks ühte kurvi liiga suure kiirusega ning põõsasse libises. "Pühapäeva avakatsel sõitsime korraks valesti, kuid õnneks midagi ohtliku ei juhtunud. Oleksime pidanud seda viga siiski vältima.

Pühapäev oli üldse väga väljakutsuv, sest avastasime hiljem, et meil oli auto põhjas auk, kust tuli terve päeva tolmu sisse. Pidime terve päeva sõitma masinaga, kus oli sees rohkem tolmu kui väljas."

Football news:

Bayern, Atletico and Everton are Interested in Zaa
Joan Laporta: Messi is the best in history. We must create appropriate conditions for it
Mourinho on Bergwein in reserve: Klopp, Pep and Lampard you ask such questions
Solskjaer on Pogba: he's been great since the restart. When Paul plays like this, you can't help but include him in the lineup
Alisson: the points Record was not Liverpool's goal. We are still Champions
Inter want to extend Sanchez's lease and are willing to pay extra for him to Manchester United if the clubs play in the Europa League final
Don't talk behind our backs, go out on the field and fight with us. Pep's possible appeal to Jose, Klopp and the world