

Zagrebački gradonačelnik prilikom uvođenja novog modela istaknuo je kako je on pošteniji jer će oni građani koji odvajaju otpad, plaćati manju cijenu usluge od onih koji ne odvajaju otpad.Cilj je, istovremeno, bio da se iz centra grada s pločnika maknu spremnici za otpad
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.