Croatia

IZNENAĐENJE U GORICI! Domaćin s igračem manje u 90. minuti do boda protiv fenjeraša!

Susret do danas stopostotne Gorice i fenjera큄a Istre donio je iznena휃enje i remi u petom kolu HNL-a.

U 42. minuti doma훶in jo큄 jednom trese mre탑u gostiju, no gol Suka je poni큄ten nakon intervencije VAR-a.

Istra je do novog vodstva stigla u 76. minuti kada je Gr탑an pobjegao Steenvoordenu koji ga ru큄i u 큄esnaestercu te dobiva crveni karton. Gr탑an sam preuzima odgovornost i poga휃a za 2:1.

Iako s igra훾em vi큄e, Puljani nisu uspjeli sti훶i do prve pobjede u sezoni. U 90. minuti doma훶inu je bod spasio Delfi.

Gorica je tako nakon 훾etiri uzastopne pobjede na startu HNL-a prvi put ispustila bodove, no ostaju na vrhu s 13 bodova, jednim vi큄e od Dinama koji ima i utakmicu manje. Istri je ovo prvi bod.

Komentari odra탑avaju stavove njihovih autora, ali ne nu탑no i stavove portala Dnevno.hr. Molimo 훾itatelje za razumijevanje te suzdr탑avanje od vrije휃anja, psovanja i vulgarnog izra탑avanja. Portal Dnevno.hr zadr탑ava pravo obrisati komentar bez najave i/li prethodnog obja큄njenja.

Kane and Son gave each other 29 assists in the Premier League. Only Lampard and Drogba (36) did it more often
Veron about Messi: Playing in Barca gives him discomfort
Mitryushkin on the move to Fortuna: Germany is a country of goalkeepers. I can learn a lot here
Scott Micromini: There is no point in beating PSG if you don't play the same way with Leipzig
Alejandro Gomez: Have Ricica was the coronavirus, and he fell into a depression. Now everything is fine with him
Lyon wants to rent Griezmann and is ready to give Barca Depay for free in the event of a deal (Okdiario)
In the attack against Bayern, Nikolic can use the Hoffenheim technique-luring into the pressure and a long pass to the Alaba zone