Croatia

Kako ide Niksi! Vlašić zabio dva krasna gola protiv Arsenal Tule

Dinamo u sljedećem kolu Europske lige ide u Moskvu gdje ga čeka CSKA sa Nikolom Vlašićem koji je i više nego spreman za sve izazove! Pokazao je to protiv Arsenal Tule gdje je zabio dva gola (5-1)

<p>Nema straha za budućnost hrvatske nogometne reprezentacije ako <strong>Nikola Vlašić</strong> (23) nastavi u ovakvom ritmu! Mladi veznjak je nakon odličnih partija u dresu 'vatrenih' nastavio s odličnim igrama i u dresu moskovskog <strong>CSKA </strong>te je protiv <strong>Arsenala</strong> iz Tule zabio dva gola (3-1)!</p><p>Niksi je prvi gol zabio u 50. minuti za 2-0 nakon što je odlično prebacio blok protivnika i pogodio u lijevi kut gostujućeg golmana. Nije dugo čekao na drugi gol te je osam minuta nakon toga ispalio projektil u lijeve rašlje. A bio je to samo početak 'kanonade' njegova kluba protiv gostiju iz Tule.</p><p>Gol prije Vlašića zabio je <strong>Chalov</strong>, a nakon njega su u 86. minuti još poentirali Sigurdsson i Oblyakov. A nije Vlašić mirovao nakon što je zabio dva gola, asistirao je za četvrti gol svoje momčadi. Podsjetimo, Moskovljani su u skupini Europske lige sa zagrebačkim <strong>Dinamom</strong> i austrijskim <strong>Wolfsbergerom.</strong></p><p>A upravo u sljedeće kolo u Moskvu dolazi - Dinamo. Utakmcia je na rasporedu u četvrtak, 29. listopada, a nogometaši CSKA imat će samo tri dana odmora. Sve momčadi u skupini K imaju jedan bod nakon prvog kola te zasigurno slijedi velika borba za plasman u daljnju fazu natjecanja. </p><p><strong>POGLEDAJTE VIDEO: Trening hrvatske nogometne reprezentacije</strong></p><p>Bilo kako bilo, Dinamo očekuje težak posao u Moskvi, a Niksi je u jako dobroj formi.</p>

Atalanta Director: everything is fine with Miranchuk, there are no symptoms of coronavirus
Kovid mocks the Latvian championship: the team got only 8 people (but still did not finish the match)
Gerard Pique: We all hope that Messi will stay at Barca
Agent of coronavirus from the Beginning: I feel fine. A test is a test
Barcelona has reached an agreement in principle with the players to reduce salaries. The club will save 122 million euros
Barca presidential candidate farre: We need to get Neymar back. He also wants to move
Maradona's son said goodbye to his father: You will never die, because I will love you until my last breath