Croatia

UŽIVO Boys - Man. City 1-2. Alvarez zabio nakon 2 minute igre. VAR poništio pogodak

1-3

74' - Julian Alvarez zabija dvije minute nakon ulaska u igru!

72' - Zamjene na obje strane. Silva i Alvarez ulaze umjesto Dokua i Nunesa. Kod Švicaraca Ganvuola i Nsame mijenjaju Monteira i Ittena.

67' - Haaland zabija iz penala za novo vodstvo Cityja. Kazneni udarac je dosuđen nakon kasnog starta na Rodriju koji je vraćao loptu prema Grealishu. Uslijedila je VAR provjera, a Norvežanin je sigurno poslao loptu u mrežu za 1:2 u Bernu.

64' - Kapetan Young Boysa, Mohamed Camara, dobio žuti karton nakon što je kasno uklizao Grealishu.

61' - Pokušao je zapucati i Nunes, ali nije bio precizan i promašuje okvir gola Young Boysa.

Ostale utakmice

59' - Korner za domaćine. Lauper je pokušao zapucati prema golu, ali odbio je to Dias.

PSG je povećao vodstvo protiv Milana na 2:0. Randal Kolo Muani pogađa mrežu talijanske momčadi nakon što je Mike Maignan odbio udarac Ousmanea Dembelea.

Porto brzo izjednačio pa poveo protiv Antwerpa. Evanilson je zabio prvi gol u 46. minuti, a svega osam minuta kasnije Stephen Eustaquio zabija za preokret i vodstvo portugalske momčadi 1:2.

52' - Meschack Elia je nakon brze kontre domaće momčadi lijepo prebacio loptu preko Edersona i zabio za izjednačenje!

48' - Pogađa Manuel Akanji i končano stavlja Manchester City u vodstvo. Nakon što je Ruben Dias pokušao zaprijetiti golu domaćina, lopta se odbila u noge Akanjiju koji bez problema zabija za 1:0.

46' - Počelo je drugo poluvrijeme!

U prvome poluvremenu je Borussia Dortmund Antwerp je pak zabio prvi gol Portu. Nakon odbijene lopte Alhassan Yusuf je poslao loptu u mrežu s 15-ak metara.

45' + 1 - Poluvrijeme završava s nekoliko dobrih pokušaja s obje strane, ali mreže ostaju netaknute.

45' - Svega minuta nadoknade u Bernu.

42' - Dobro igraju večeras krila Manchester Cityja. Doku je zapucato s lijeve strane i ponovo natjerao vratara Boysa na intervenciju.

39' - Haaland je uspio glavom očistiti ubačaj iz kornera. Blum zatim vraća loptu u šesnaesterac, ali izabija je Dias. Naposlijetku je Itten pokušao zapucati glavom, no lopta slijeće s vanjske strane Cityjeve mreže.

37' - Još jedan pokušaj Boysa i još jedan promašaj. Itten dodaje za Leupera u kazneni prostor, ali domaći igrač ne uspjeva primiriti loptu, već je Ake šalje u korner.

33' - Ovoga puta Grealish puca po golu i ponovo je siguran Racioppi. Lopta dolazi do Nunesa koji ju pokušava poslati u mrežu, ali ubacuje se Benito i čisti loptu ispred same gol-crte.

32' - Još jednom je Haaland pokušao, ovoga puta iz okreta nakon dodavanja Grealisha, ali vratar domaće momčadi uspjeva obraniti ovu loptu.

Ateltico Madrid je izjednačio pa Celtic brzo preokrenuo. Najprije je Antoine Griezmann pogodio kada mu se nakon jedanaesterca lopta odbila u noge. Međutim, svega tri minute kasnije Luis Palma zabija za 2:1 i ponovno vodstvo Celtica.

Paris Saint-Germain je u 30. minuti susreta poveo protiv Milana. Strijelac za 1:0 je bio Kylian Mbappe nakon dodavanja Warrena Zaire-Emeryja.

29' - Uspjeli si u Boysi pokrenuti dobar napad. Lopta je naposlijetku došla do Ittena koji se odlučio za šut s ruba šenaesterca premda je imao opcije dodavanja. Ederson se nije morao brinuti zbog ovoga udarca.

25' - Grealish je lijepo dodao za Dokua u šesnaestercu. Prošao je jednog od igrača Boysa i zatim zapucao lijevom nogom, ali ravno u vratara Racioppija koji brani ovaj pokušaj.

24' - Doku je poveo brzi napad Cityja i dodao za Haalanda. Norvežanin puca, ali promašuje okvir gola domaće momčadi. Rezultato ostaje 0:0. Haaland već pet utakmica nije zabio i sigurno će učiniti sve da to promjeni večeras u Bernu.

17' - Vital Benito počistio loptu ispred Haalanda nakon dodavanja Grealisha. Domaći igrači se ljute je njihov branič Lewin Blum nije pušten natrag u igru nakon što je privremeno napustio travnjak zbog moguće ozljede.

Poveo je i Leipzig u utakmici protiv Crvene zvezde. Strijelac je David Raum.

12' - Elia je u duelu s Lewisom izborio korner za Young Boyse. Garcia dobro nabacuje, ali netko od domaćih igrača loptu šalje visoko u zrak i izvan igrališta.

6' - Pokušaj Nunesa nakon dobrog dodavanja Grealisha. Puca desnom, ali udarac leti preko gola Švicaraca.

3'  - Doku je izborio korner. Nunes je ubacio prema Rodriju koji ne uspjeva glavom uputiti loptu prema okviru gola. Malo nakon toga Monteiro dobiva prvi žuti karton na utakmici zbog prekšaja nad Dokuom.

1' - Prvi napad izveli Švicarci. Monteiro je dodao za Ugrinića koji snažno puca prema Edersonovim vratima. Vratar Cityja brani ovaj pokušaj.

1' - Utakmica je počela!

Sastavi

Young Boys: Racioppi - Blum, Camara, Benito, Garcia - Niasse, Lauper, Monteiro, Ugrinić, Elia - Itten

Manchester City: Ederson - Lewis, Akanji, Dias, Ake - Kovačić, Rodri, Doku, Nunes, Grealish - Haaland