Croatia

VELIKI POTOP LOKOMOTIVE U ŠVEDSKOJ! Ovo na njihovim službenim stranicama nismo očekivali

Lokomitiva je do탑ivjela pravi potop u Malmou u tre훶em pretkolu Europske lige gdje je doma훶in slavio s uvjerljivih .

Lokomotiva je bila potpuno nemo훶na, a Malmo je i u nastavku nastavio istim ritmom.

O nemo훶i Lokosa najbolje svjedo훾i podatak da su prvi udarac u okvir gola doma훶ina uputili u 88. minuti.

Zanimljivo, na slu탑benim stranicama kluba s Kajzerice pola sata kraja utakmice bio je izvje큄taj s utakmice u kojem su istaknuli kako su izgubili.

O훾ito ni oni nisu vjerovali vi큄e da mogu i큄ta napraviti u 힋vedskoj te su se raspisali o te큄kom porazu.

Tijek utakmice:

’90’ – Gotova je utakmica! Lokomotiva se uvjerljivim porazom oprostila od Europe za ovu sezonu.

’88’ – Napokon smo vidjeli i udarac Lokosa u okvir gola, pucao je Tuci, no brani golman doma훶ina.

’80’ – Malmo tra탑i i 큄esti gol, a Lokomotive danas nismo i vidjeli ni큄ta.

’72’ – NOVI GOL U MRE탐I LOKOSA. Jo큄 jednom su 힋ve휃ani izigrali obranu Lokomotive, a Rieks je zabio za 5:0.

’69’ – Sammir je iza큄ao, a u큄ao je Tuci.

’60’ – Sat vremena igre je iza nas, a jo큄 uvijek 훾ekamo priv udarac u okvir gola Malmoa.

-46′- Krenuo je nastavak utakmice, mijenjao je doma훶i trener te je umjesto Knudsen u큄ao Safari.

-45′- Gotovo je prvih 45 minuta u kojima je Lokomotiva bila potpuno nemo훶na u 힋vedskoj.

-40′ – Jako lo큄u utakmicu Lokomotiva igra u 힋vedskoj, nisu uputili nijedan udarac prema golu doma훶ina.

-31′- PRIJETI LOKOMOTIVI KATASTROFA, MALMO IMA 3:0. Nali훶 je izbjegao pa탑nji obrana Lokomotive i pogodio za 3:0.

-17′- LOKOSI VE훴 GUBE 2:0! Ne pi큄e se Lokosima dobro, ispala je jo큄 jednom njihova obrana, a Thelin je iza큄ao sam pred Hendiju i pogodio za 2:0.

-10′- Zaprijetili su opet doma훶ini, pucao je Rieks, no ovog puta Hendija brani.

-5′- LOKOMOTIVA GUBI! Nakon uba훾aja Rieksa s lijeve strane, Thelin se ubacio ispred brani훾a Lokosa i zabio za 1:0.

-1′- Krenula je utakmica u Malmou.

– Stigao je sastav Lokomotive, a od prve minute Goran Tomi훶 se odlu훾io priliku dati Sammiru.
Lokomotiva: Hendija, Mersinaj, Kolinger, Kova훾i훶, Markovi훶, Petrak, Kara훾i훶, Cokaj, Sammir, 휂ira, Kallaku

Komentari odra탑avaju stavove njihovih autora, ali ne nu탑no i stavove portala Dnevno.hr. Molimo 훾itatelje za razumijevanje te suzdr탑avanje od vrije휃anja, psovanja i vulgarnog izra탑avanja. Portal Dnevno.hr zadr탑ava pravo obrisati komentar bez najave i/li prethodnog obja큄njenja.

Ronald Koeman: Maradona was the best in his time. Now the best Messi