This article was added by the user . TheWorldNews is not responsible for the content of the platform.

VIDEO Majeru poništen krasan prvijenac. 'Krivac' je suigrač

PROJEKTIL OD PREČKE

Sjajno je primio loptu u šesnaestercu, namjestio se i silovito opalio po golu. Projektil je odsjeo na prečki pa se atraktivno zakoprcao u mreži. Slavlje hrvatskog reprezentativca pokvario je Baku

Nogometaši Nike Kovača su u 6. kolu Bundeslige dočekali Eintracht Frankfurt. Wolfsburg je prvo poluvrijeme završio vodstvom 1-0 nakon pogotka Winda u 31. minuti. Hrvatski reprezentativac Lovro Majer zaigrao je od prve minute za 'vukove' dok je Hrvoje Smolčić ostao na klupi kod Eintrachta, a Kristijan Jakić nije u zapisniku.

Upravo je Majer mogao do prvijenca u dresu Wolfsburga, no prekrasan pogodak je poništen. Samo osam minuta nakon vodstva, Majer je primio loptu unutar šesnaesterca pa projektilom probio mrežu Kevina Trappa. Majstorski gol od prečke momentalno je poništen jer je Ridle Baku prethodno igrao rukom.

Eintracht je u nastavku ostao s igračem manje u 59. minuti. Mario Götze je zaradio drugi žuti karton i ostavio momčad na cjedilu.