Croatia

(VIDEO) U ODLIČNOJ FORMI: Vlašić raspucan, sjajnom predstavom najavio dolazak Dinama!

Nikola Vla큄i훶 je ove sezone raspolo탑en u dresu CSKA Moskve i hrvatske reprezentacije, a to je pokazao i igraju훶i za CSKA protiv Arsenal Tule u 12. kolu ruskog prvenstva. Vla큄i훶 je zabio dva gola i imao je jednu asistenciju u pobjedi svoje mom훾adi s 5:1 protiv gostiju koji nisu mogli puno.

CSKA je protiv Arsenala do큄ao do svoje osme ovosezonske pobjede u prvenstvu. Vla큄i훶eva mom훾ad sada ima 25 bodova i nalazi se na drugom mjestu, s dva boda zaostatka za vode훶im gradskim rivalom Spartakom.

Raspolo탑eni hrvatski reprezentativac je svoja dva gola zabio u ranoj fazi drugog poluvremena, u 50. i 58. minuti, 훾ime je CSKA oti큄ao do 3:0. Kasnije se istaknuo i asistencijom Arnoru Sigurdssonu

Preostali strijelci za CSKA bili su Fedor 훻alov (45’+4, 11 m) i Ivan Obljakov (87′). Jedini gol za goste zabio je crnogorski napada훾 Luka 휂or휃evi훶 (78′).

Hrvatski reprezentativac odigrao je cijelu utakmicu, a svojom predstavom poslao je upozorenje Dinamu s kojim 훶e se CSKA u 훾etvrtak u Moskvi sresti u Europskoj ligi.

Efikasni Vla큄i훶 bio je posebno atraktivan dalekometnim projektilom kojim je donio svojoj mom훾adi 3:0. Snimku pogledajte ovdje.

Komentari odra탑avaju stavove njihovih autora, ali ne nu탑no i stavove portala Dnevno.hr. Molimo 훾itatelje za razumijevanje te suzdr탑avanje od vrije휃anja, psovanja i vulgarnog izra탑avanja. Portal Dnevno.hr zadr탑ava pravo obrisati komentar bez najave i/li prethodnog obja큄njenja.

Van Dijk - best Central defender of 2020, Trent-right, Robertson-left (ESPN)
Massimiliano Allegri: Ronaldo is a top player in terms of mentality. He has a new goal every year
Borussia Dortmund presented a collection with Spongebob as part of a deal with Nickelodeon
Woodward on Manchester United and trophies: there is a lot of work Ahead to achieve the stability needed
Neuer - best goaltender in 2020, Alisson-2nd, Oblak-3rd (ESPN)
Liverpool are Interested in 21-year-old Leipzig defender Konate
Niko Kovac: I'm Waiting for Golovin to return. But it might be better to wait another week or two