Hungary

Simán nyert a Juve, a PSG idegenben verte a Manchester Unitedet

000 8WC9PG

A Juventus háromgólos győzelmet aratott a vendég Dinamo Kijev felett a labdarúgó Bajnokok Ligája ötödik fordulójában, így a Ferencváros csoportjában versenyben maradt az első helyért.

A torinóiak Federico Chiesa találatával szereztek vezetést a 21. percben,

a második félidőben pedig az ötszörös aranylabdás Cristiano Ronaldo és Alvaro Morata volt eredményes.

A találkozón a francia Stéphanie Frappart sporttörténelmet írt, mert ő lett az első női bíró, aki a Bajnokok Ligájában mérkőzést vezetett. A Zebrák sikerükkel hárompontos hátrányban maradtak a százszázalékos Barcelona mögött, így a csoportelsőségről a két gárda jövő keddi összecsapása dönt.

Az ukránok jobb gólkülönbségüknek köszönhetően a vereség ellenére megőrizték harmadik helyüket a Ferencváros előtt. A

Dinamo és az FTC kijevi rangadója az Európa-ligás folytatásról dönt, a győztes lesz a harmadik, a döntetlen a hazaiaknak kedvez, kivéve ha 3-3, vagy még több gólos.