logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo
star Bookmark: Tag Tag Tag Tag Tag
Israel

לבקשת נשות הקבע: אושרו צבעי לק חדשים

 קצינה, דגמי את עצמך בצבע סגול. בצה"ל הודיעו היום (שני) על בשורה למשרתות הקבע, שיוכלו מעתה לצבוע את הציפורניים שלהן בצבעים נוספים, לאלו שהותרו עד כה. ענף המשטר והמשמעת הפיץ איגרת עדכון בנושאי כלל הופעה ולבשו, ובה אושרו צבעי לק נוספים. לצערן הרב של החיילות הסדירות, הוראות אלו הינם אך ורק למשרתות הקבע.

עד כה מותר היה לצבוע את הציפורניים רק בצבעים לבן פנינה, ורוד בהיר, שקוף ופרנץ', וכן גם אדום קלאסי לנשות הקבע. לצד הצבעים המותרים, הובהר כי חל איסור לצבוע את הציפורניים בצבעים זוהרים או זרחניים ומנצנצים, וציפורני כל האצבעות יהיו צבועות בצבע אחיד. "צבע הלק יהיה אחיד ויימרח על כל הציפורן במלואה ועל הציפורניים כולן, ולא יכלול קישוטים", נקבע בפקודות צה"ל.

הלקים החדשים // צילום: מתוך אתר צה"ל

"מצאנו לנכות להתחשב בבקשותיהן של משרתות הקבע ולשנות בהתאם את כללי הלקים", הסביר תא"ל מישל ינקו, ראש מטה אגף כוח אדם. לכן, בנוסף ללקים המותרים עד היום, יהיה מותר למשרתות הקבע גם לצבוע את הציפורניים בגוונים ורוד, סגול בהיר, חום בהיר, אפור בהיר ובורדו.

Themes
ICO