Iran

آمریکا در برابر حزب الله شکست خورد

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از المسیره، «عبدالملک الحوثی» رهبر جنبش أنصارالله یمن در سخنرانی سالیانه خود تحت عنوان «فریاد بر سر مستکبران» اعلام کرد که آمریکا و رژیم صهیونیستی به دنبال تضعیف امت اسلامی هستند.

بر اساس این گزارش، وی گفت: هدف آمریکا و اسرائیل تضعیف امت اسلامی در تمامی سطوح است.

رهبر جنبش أنصارالله یمن یادآور شد: دشمنان تمایل دارند که ما در برابر هجمه های آنها علیه امت اسلامی سکوت پیشه کنیم.

وی اظهار داشت: هدف اقدامات دشمنان این است که امت اسلامی را به نابودی بکشانند.

عبدالملک الحوثی تأکید کرد: امروز شاهد آن هستیم که کشورهای عربی و در رأس آنها عربستان سعودی و امارات با رژیم صهیونیستی همکاری امنیتی دارند؛ آنها خود به این نوع روابط و مناسبت اذعان کرده اند.

رهبر جنبش انصارالله یمن اظهار داشت: عربستان سعودی امروز به جایی رسیده است که از مقاومت فلسطین به عنوان تروریست یاد می کند! کسانی که در عربستان سعودی دست دوستی به سمت صهیونیستها دراز کرده اند، ابله هستند زیرا نمی دانند که خوش خدمتی های آنها به صهیونیستها هیچ نتیجه ای ندارد.

وی همچنین تأکید کرد: امروز شاهد آن هستیم که برخی در مسیر عادی سازی روابط با رژیم صهیونیستی حرکت می کنند و برای این کار خود توجیه می آورند. این درحالی است که توجیه کنندگان در آینده ای نه چندان دور رسوا خواهند شد.

الحوثی یادآور شد: دشمن صهیونیستی اقدامات سرکوبگرانه خود علیه فلسطینیان را تشدید کرده است و ما معتقدیم که امت اسلامی نباید در برابر چنین اقداماتی سکوت پیشه کند.

رهبر جنبش انصارالله یمن همچنین در بخش دیگری از اظهارات خود به مسأله لبنان نیز اشاره کرد و گفت: ایالات متحده آمریکا پس از متحمل شدن شکست در عرصه های سیاسی و نظامی در برابر حزب الله لبنان، اکنون تمام این کشور را هدف قرار داده است و تلاش می کند از راه اقتصادی آن را زمین بزند.

عبدالملک الحوثی به بحران سوریه نیز اشاره کرد و گفت: نقش آفرینی آمریکا و رژیم صهیونیستی در بحران سوریه کاملاً آشکار است. حجم توطئه ها علیه دولت سوریه و ملت وفادار آن نشان می‌دهد که چگونه برخی به عنوان مزدور آمریکا و رژیم صهیونیستی علیه مقاومت در سوریه فعالیت می کنند.

رهبر انصارالله یمن فلسفه وجودی تروریست‌های تکفیری در یمن و کشورهای اسلامی را به استکبار جهانی مرتبط دانست و گفت این تکفیری‌ها در راستای تحقق اهداف اسرائیل و آمریکا قدم برداشته و در خدمت آن‌ها هستند.

او در ادامه تأکید کرد که مسیر قرآن در یمن به ویژه پایتخت این کشور باعث شد که نفوذ سران استکبار در یمن کمتر شود. آمریکا که روزی از یمن فرار کرده بود، امروز مزدوران خود را به جان مردم یمن انداخته و از آنها حمایت به عمل می آورد. سلسله حمایت های سیاسی و مالی واشنگتن از متجاوزان سعودی در همین زمینه قابل تبیین است. علت این مسأله هم آن است که آمریکایی ها جرأت مواجهه مستقیم با یمنی ها را ندارند.

Football news:

Aguero will not have time to recover for the match with Real Madrid
Marcelo will miss the rest of the season in La Liga due to an adductor muscle injury
Telephone Interview, disinfection of the rails, the ban lifts. We checked-antivirus measures in the NPL really work (well, almost)
David De Gea: I hope to play 400 more games for Manchester United
CAS returned to PAOK 7 points. AEK Carrera may not qualify for the Champions League
Pep Pro Champions League: Real Madrid will knock us out if Manchester City are thinking about the next stage
Quique Setien: Barcelona can keep their title chances until the last round. A lot of things happen in football