Iran

بازدید مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم از عملکرد ۱۵۰ روزه شهردار طبل

به گزارش خبرآنلاین وبه نقل از روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد قشم، حمیدرضا مومنی در این بازدید که بعد از ظهر روز یکشنبه (۲۲ تیرماه) با حضور جمعی از معاونین و مدیران این سازمان و شهردار طبل برگزار شد، به بازدید از زیرساخت های عمرانی و تفریحی- گردشگری این شهر از نظر پیشرفت فیزیکی و امکان توسعه فضاها پرداخت.
بازدید از وضعیت ساماندهی و روشنایی بلوار ورودی شهر طبل و بلوار ورودی( بلوار حرا)، نخستین بخش از بازدید میدانی رییس هیات مدیره و مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم بود. در فاز نخست ساماندهی و بهسازی معابر، ایجاد فضای سبز و روشنایی بلوار ورودی شهر این مسیر، بیش از یک هزار متر کابل کشی، کاشت ۲۰۰ اصله درخت کنوکارپوس، ۳۰ نفر نخل و ۷ هزار مترمربع شمشاد با هدف ایجاد کمربند سبز به کار گرفته شده است.
فعالیت های عمرانی صورت گرفته در این بخش شامل رنگ آمیزی جداول بلوار ورودی شهر طبل، جمع آوری نخاله های دو طرف این بلوار نصب و راه اندازی تیرهای روشنایی، تعمیر و تعویض پروژکتورها، هرس نخل ها، خط کشی خیابان ها و معابر این شهر و جدول کشی به طول ۲ هزار متر بوده است که با همکاری نیروهای سازمان منطقه آزاد قشم و شهرداری طبل به انجام رسیده است.
همچنین تعریض، خاکریزی و آسفالت ادامه این بلوار به طول ۳ کیلومتر تا روستای سهیلی، یکی از برنامه های آتی توسعه این مسیر دسترسی است که با همکاری شهرداری طبل و معاونت فنی و امور زیربنایی سازمان منطقه آزاد قشم به انجام می رسد.
دومین بخش برنامه های مدیرعامل منطقه آزاد قشم و هیات همراه بازدید میدانی از آخرین وضعیت کمپ پارک خانواده شهر طبل، بود. این کمپ پارک به وسعت ۱۳ هزار و ۵۰۰ مترمربع با اعتباری بالغ بر ۱۲ میلیارد ریال آماده بهره برداری است. در این مدت با اقدامات صورت گرفته از سوی نیروهای شهرداری طبل نصب آلاچیق، ست های اسباب بازی و ورزشی، توسعه فضای سبز با کاشت نخل های کشت بافت و همچنین احداث ۶ چشمه سرویس بهداشتی، نمازخانه، دیوارکشی شن ریزی و کف سازی محوطه و... نتیجه فعالیت هایی بود که طی ۱۵۰ روز گذشته در این پارک عملیاتی شده است. همچنین با همکاری سازمان منطقه آزاد قشم نصب المان ورودی این کمپ پارک و برج نوری عملیاتی شده است.
رییس هیات مدیره و مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم و هیات همراه در آخرین بخش از بازدیدهای میدانی خود از وضعیت پروژه های عمرانی و خدماتی در شهر طبل از محل پیش بینی شده برای احداث بازار ماهی فروش های این شهر دیدن کردند. بازار ماهی فروش های شهر طبل به عنوان دومین بازارچه فروش ماهی و محصولات دریایی (بعد از شهر قشم) با مساحتی معادل ۶۰ مترمربع و اعتبار ۸۰۰ میلیون ریال با طراحی سنتی در حال آماده سازی برای ارائه خدمات است. همچنین در حاشیه این مجموعه جانمایی محوطه ای برای ایجاد پارکینگ و همچنین ایستگاه تاکسی به سمت غرب جزیره قشم برنامه ریزی شده است.
براساس این گزارش، مجموعه اقدامات عمرانی صورت گرفته در شهر طبل طی ۱۵۰ روز گذشته و با آغاز ماموریت آریا امیری به عنوان شهردار طبل و با حمایت های سازمان منطقه آزاد قشم سرعت بیشتری به خود گرفته است.گفتنی است که توسعه و زیباسازی مناظر شهری و روستایی یکی از اهداف کلان سازمان منطقه آزاد قشم در راستای عمل به مسوولیت های اجتماعی و افزایش درصد توزیع گردشگر به سایر شهرها و مناطق روستایی جزیره قشم است.

48

Football news:

Massimo Moratti: The owners of Inter have everything they need to bring Messi
Gagliardini on the match with Shakhtar: They are strong, but Inter is determined
The President of Atletico Madrid on the departure of the Champions League: Not our night. They were lucky to score twice, we have a good team
Defender Lyon Of Marsal: We are thinking about reaching the final of the Champions League. We have a great chance of winning
Willian: Arsenal is one of the biggest clubs in the world. I'm here to collect trophies
Rivaldo: Messi will meet with his successor, Lewandowski. Who will go to the semi-finals of the Champions League, the best in the world
Habib: In the final of the Champions League will play PSG and Manchester City