Iran

فکری بعداز شکست سپاهان: باید از تیر دروازه ممنون باشیم

محمود فکری بعد از پیروزی یک بر صفر مقابل سپاهان در نشست خبری اظهار داشت: بازی سنگین و یکی از سخت‌ترین مسابقات ما بود. بازیکنان مان با تمام وجود دویدند و جنگیدند، با توجه به تعداد کم نفرات مان و بازیکنان کمی که داریم خستگی در ساق بازیکنان ما مشهود بود.

به گزارش تابناک ورزشی، سرمربی نساجی گفت: سپاهان تیم خوبی است. در نیمه دوم حریف فشار آورد و تیر دروازه به ما کمک کرد و باید از تیر دروازه ممنون باشیم. بازیکنان ما با عشق و با تمام وجود بازی می‌کنند و این برایم کافی است. نتیجه بازی بعد از این مساله است و از تک تک بازیکنانم تشکر می‌کنم.

سرمربی نساجی در مورد اینکه در اواخر مسابقه به داور معترض شد، گفت: می‌خواستیم سومین تعویض مان را دو بازیکن تعویض کنیم که داوری متوجه نشده بود و می‌خواستیم بازیکن بلند زن به میدان بفرستیم، ولی اشتباه پیش آمد و اولین بار است این اتفاق رخ داده است، اتفاقی که روی نتیجه بازی تاثیری نداشت. تیم داوری خوب قضاوت کرد و فکر نمی‌کنم تیم سپاهان که بازنده هم بوده از تیم داوری ناراضی باشد. در آخر هم روز ۱۷ مرداد هم به قشر زحمتکش، مظلوم و بی ادعای تبریک می‌گوییم.

وی با اشاره به روز خبرنگار اظهار داشت: با نبود رسانه‌ها چه تصویری و چه مکتوب ورزش و فوتبال ما به خوبی انعکاس داده نمی‌شود، اما با بودن خبرنگاران فوتبال و ورزش ما قشنگ‌تر می‌شود و برای شان آرزوی سلامتی دارم.

فکری در مورد وضعیت رضا دهقان بازیکن این تیم و اینکه آیا او کرونا دارد گفت: رضا دهقان آسیب دیده از ناحیه همسترینگ است و تا آخر بازی‌ها دیگر نمی‌تواند برسد. کرونا ندارد در بازی با فولاد بین نیمه بخاطر مصدومیت تعویض شد و پزشکان هم به او گفتند تا آخر فصل نمی‌تواند بازی کند.

Football news:

Mido: I'm waiting for Koeman's reaction to Messi's words. He insisted on my departure when I spoke about Ajax
Suarez took number 9 at Atletico. It belonged to Morata
Moyes will manage West ham from home against Wolverhampton
Morata on Ronaldo: we all know what kind of player he is. He is happy that I am at Juventus
Ole Gunnar Solskjaer: Making players happy is not my job. I have to let out those who will achieve results
Unai emery: Messi was and will remain the best player in the world
Zidane on bale: I have nothing to say. I wish him good luck in the future. That's it